MISTR ČR 2017 a 2018

Na Lužinách se uskutečnil tradiční hokejbal proti drogám

Nezařazené 10.05.2018   Milan Kubíček  Ilustrační foto / David Kuna

Po roce se na Lužinách uskutečnil tradiční hokejbalový turnaj základních škol hokejbal proti drogám. Turnaj spolupořádal náš klub, Pražský svaz hokejbalu a městská část Praha 13. Turnaj se hrál stejně jako loni pod záštitou místostarostky Marcely Plesníkové.

Turnaj se uskutečnil ve dvou kategoriích - první až třetí třída a čtvrtá až pátá třída. V kategorii prvních až třetích tříd se zúčastnili pouze tři školy, pohár pro vítěze nakonec pro sebe ukořistila ZŠ Chrášťany, druhá skončila ZŠ Bronzová, na třetím místě se umístila FZŠ Brdičkova.

Ve starší kategorii jme měli účast podstatně větší. Celkem šest škol vyslalo do turnaje své týmy, ZŠ Mohylova postavila mužstva dvě. Až do posledních zápasů se bojovalo o konečné pořadí a postup na celorepublikové finále. Vítězem se nakonec stala FZŠ Bronzová, stříbro brala FZŠ Brdičkova, bronz ZŠ Mohylova. Turnaje se dále zúčastnili školy Trávníčkova, Jinočany a Chrášťany

Na závěr bych chtěl poděkovat naším dorostencům, jenž se zhostili rolí rozhodčích, časoměřičů a zapisovatelů na výbornou.

  Tags: , , , , , ,