Kert Park na závěr podzimu porazil Karvinou 7:2

Muži A 03.12.2019   Anna Kuželová  Michal Pěch

Extraliga mužů - 30.11.2019

7:2
HC Kert Park Praha (2:2;4:0;1:0) HbK Karviná
Branky: 01:06 Fejfar Tomáš (Čejka Jan), 12:18 Vaniš Jiří (Fejfar Tomáš, Kruček Martin) PP, 17:09 Kubeš Ondřej (Střecha Jan, Čejka Jan), 20:28 Wróbel Tomáš (Vaniš Jiří, Zvonek Dalimil), 21:31 Zvonek Dalimil (Vaniš Jiří), 29:45 Zvonek Dalimil (Wróbel Tomáš, Macek Filip), 42:45 Fejfar Tomáš (Šperl David, Kruček Martin) - 09:21 Diviš Jan (Rosůlek Lumír, Pala Martin) PP, 13:16 Mikeš Tomáš (Fárský Ondřej)
Sestava KER: Mikl Petr (Koch Filip) - Bošák Ivo, Čejka Jan, Danko Petr, Dejneka Radovan, Fejfar Tomáš, Janiurek Jan, Kruček Martin, Kubeš Ondřej, Laurinc Jakub, Macek Filip, Postulka Adam, Rozenberg David, Střecha Jan, Šperl David, Vaniš Jiří, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil
Sestava KAR: Heczko Lukáš (Židek Stanislav) - Dzik Radek, Pilch Adam, Rosůlek Jan, Růžička Jaroslav, Sladký Zbyněk, Vašek Martin, Zaremba Lukáš - Čapka Daniel, Diviš Jan, Fárský Ondřej, Krul Radovan, Mikeš Tomáš, Novák Ondřej, Pala Martin, Rosůlek Lumír, Řehůřek Martin, Stromko Jan, Vosyka Tomáš

Kert Park potvrdil zlepšující se formu a podzimní část zakončil výhrou. Na svém hřišti přivítal Karvinou, se kterou se ještě v letošním ročníku nepotkal. Karviná se na soupeře připravila dobře a v první třetině se dostala do vedení, které však neudržela dlouho. Domácí hráči však přeřadili ve druhé třetině na vyšší rychlost, a to jim vyneslo hned čtyři branky, které rozhodly celé utkání. Ve třetí části už jen Tomáš Fejfar upravil výsledek na konečných 7:2.