Muži A 25.11.2017   Anna Kuželová / hokejbal.cz  Tomáš Kocian

Extraliga mužů - 25.11.2017

3:7
HBC Hradec Králové 1988 (1:1;0:4;2:2) HC Kert Park Praha
Branky: 00:25 Hudeček Miloslav (Hrubý Michal, Švanda Petr), 31:24 Jiřík Tomáš (Ježek Jakub, Novák Petr) PP, 31:32 Novák Petr (Hudeček Miloslav, Fišer Jan) PP - 06:12 Kruček Martin (Fejfar Tomáš), 16:08 Wróbel Tomáš (Pala Martin) PP, 17:25 Fejfar Tomáš (Kruček Martin), 20:10 Pala Martin (Dejneka Radovan, Fejfar Tomáš) PP, 29:00 Wróbel Tomáš (Kovář Michal, Blaško Jan), 41:34 Kruček Martin (Fejfar Tomáš, Zvonek Dalimil), 41:48 Kovář Michal (Wróbel Tomáš, Dejneka Radovan)
Sestava HKR: Brykner Petr (Biegl Zdeněk) - Doležal Jan, Hrubý Michal, Jiřík Tomáš , Šimek Petr, Švanda Petr, Veselý Martin - Černý Daniel, Fanderlík Vítek, Fišer Jan, Hudeček Miloslav, Ježek Jakub , Mitra Patrik, Novák Petr, Šimůnek Josef, Tesař Jaroslav
Sestava KER: Mikl Petr (Lašek Petr) - Blaško Jan, Bureš Jakub, Dejneka Radovan, Kaucký Karel, Nýdl Jan , Poláček Ondřej, Rozenberg David, Šperl David - Bošák Ivo, Fejfar Tomáš, Javorka Jaroslav, Kovář Michal, Kruček Jiří, Kruček Martin , Pala Martin, Postulka Adam, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Hradec nedokázal proti prvnímu Kert Parku zlomit špatné období, které natáhl už na čtyři prohry v řadě. V první třetině dokázal se svým soupeřem držet krok, už v první minutě šel dokonce do vedení, ale Kert Park dokázal brzy vyrovnat. V prostřední části to byli pouze hosté, kdo dával branky, a trefili se hned čtyřikrát. Také třetí patnáctiminutovka přinesla vyrovnané skóre. Hradec Králové dvěma brankami v rozmezí osmi sekund snížil ztrátu na dva góly, ale další branky stříleli už jen hosté. Také oni vstřelili dva slepené góly a vyhráli 7:3.