MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Pražané došli v Hradci Králové až do prodloužení, bod navíc ale brali domácí Piráti

Muži A 27.11.2018   Ondřej Novotný  Michal Pěch

Extraliga mužů - 24.11.2018

4:3 ss
HBC Hradec Králové 1988 (1:0;1:1;1:2 - 0:0) HC Kert Park Praha
Branky: 01:29 Lux Ondřej (Bacovský Jan, Hrabica Jan) PP, 15:24 Šimůnek Josef (Lux Ondřej) PP, 30:14 Bacovský Jan (Lux Ondřej), 50:00 Novák Petr SN - 19:13 Střecha Jan (Šperl David, Dejneka Radovan) PP, 36:13 Dejneka Radovan (Danko Petr, Blaško Jan), 38:46 Dejneka Radovan (Dulava Petr) PP
Sestava HKR: Brykner Petr (Vaněk Jiří) - Doležal Jan, Hrabica Jan, Hrubý Michal, Ježek Jakub, Jiřík Tomáš, Šimek Petr, Veselý Martin - Bacovský Jan, Fišer Jan, Hudeček Miloslav, Král Jakub, Lux Ondřej, Mitra Patrik, Novák Petr, Novotný Vojtěch, Šimůnek Josef, Tesař Jaroslav
Sestava KER: Mikl Petr (Mroviec Jan) - Blaško Jan, Dejneka Radovan, Dulava Petr, Kaucký Karel, Markytán Jaromír, Šperl David - Danko Petr, Fejfar Tomáš, Javorka Jaroslav, Kovárník Jakub, Kruček Jiří, Postulka Adam, Rozenberg David, Střecha Jan, Šlehofer Václav, Wróbel Tomáš

Na východ Čech cestoval Kert Park, který přijížděl do Hradce v pozici favorita. Už první měření sil v letošní sezoně ale ukázalo, že Piráti s Pražany dokážou držet krok a došlo na to i nyní.

Domácí se totiž dostali v průběhu zápasu do dvoubrankového vedení, na které sice hosté zareagovali snížením, ze začátku třetí části už to zase ale bylo o dvoubrankový rozdíl. Pražané pak ovšem zatlačili domácí na jejich polovinu a dvěma slepenými brankami vyrovnal Dejneka na konečných 3:3! V prodloužení se míčku v poslední sérii ujal velezkušený Petr Novák, když nejprve sérii vyrovnal a následně za to vzal ještě jednou, takže bonusový bodík zůstal u Pirátů.