Muži A 26.03.2018   Michal Pěch, Petr Dejnožka / hokejbal.cz  Michal Pěch

Extraliga mužů - 24.03.2018

1:5
SK Hokejbal Letohrad (0:0;0:3;1:2) HC Kert Park Praha
Branky: 40:56 Věchet Miroslav (Teplý Stanislav) PP - 22:42 Pala Martin (Danko Petr), 23:28 Fejfar Tomáš (Zvonek Dalimil, Kruček Martin), 28:47 Wróbel Tomáš (Pala Martin, Blaško Jan), 31:01 Pala Martin (Wróbel Tomáš), 34:10 Zvonek Dalimil (Pala Martin, Kruček Martin) PP
Sestava LET: Šimara Jan (Šupík Michal) - Adamec Miroslav, Anýž Lukáš, Krejsa Jiří, Lajčiak Lukáš, Teplý Stanislav, Věchet Miroslav, Vychytil Petr - Běloušek Ondřej, Cvejn Jakub, Faltus Filip, Halbrštát David, Hejtmánek David, Košťál Jiří, Král Zdeněk, Levý David, Lux Jan, Lux Ondřej
Sestava KER: Mikl Petr (Šach Martin) - Blaško Jan, Bureš Jakub, Dejneka Radovan, Dulava Petr, Nýdl Jan, Rozenberg David, Šperl David - Danko Petr, Fejfar Tomáš, Javorka Jaroslav, Kovář Michal, Kruček Jiří, Kruček Martin, Pala Martin, Postulka Adam, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Pražané předvedli na východě Čech gólový uragán. Ten se zrodil ve druhé třetině, kdy Lužinští třemi trefami prakticky rozhodli o svém vítězství. Domácím se střelecky vůbec nevedlo, deset minut před koncem jeleni dokonce prohrávali 0:5. Chvíli před závěrečnou sirénou vsítili domácí čestný úspěch, na porážce ale již nic nezměnil. Za Pražany v utkání zazářil Martin Pala, který vstřelil dvě branky a na další dvě přihrál. Kert Park vede před Kladnem o čtyři body, navíc má zápas k dobru.