Kert Park s Dobřany nezaváhal a zvítězil 8:3

Muži A 20.11.2019   Anna Kuželová  Michal Pěch

Extraliga mužů - 16.11.2019

3:8
TJ Snack Dobřany (1:3;1:4;1:1) HC Kert Park Praha
Branky: 13:45 Remiáš Martin (Kovářík Jan, Bárta Adam) PP, 24:57 Šlehofer Václav (Málek Ondřej, Bárta Adam) PP, 38:38 Remiáš Martin (Bárta Adam, Šlehofer Václav) PP - 02:49 Zvonek Dalimil (Wróbel Tomáš), 07:59 Fejfar Tomáš (Kruček Martin, Wróbel Tomáš) PP, 10:46 Postulka Adam (Vaniš Jiří), 17:21 Vaniš Jiří (Fejfar Tomáš, Laurinc Jakub), 18:34 Wróbel Tomáš (Zvonek Dalimil) PP, 25:19 Fejfar Tomáš (Dejneka Radovan, Kruček Martin), 29:22 Kruček Jiří (Zvonek Dalimil, Kruček Martin) PP, 34:28 Vaniš Jiří (Kruček Martin, Dejneka Radovan)
Sestava DOB: Hrubý Michal (Jásek Ondřej) - Bárta Adam, Duchek Tomáš, Jánský Václav, Málek Ondřej, Šlehofer Ondřej, Šlehofer Václav - Brtník Jan, Čech Daniel, Kobr Jaroslav, Kovářík Daniel, Kovářík Jan, Neumaier Michal, Remiáš Martin, Toman Marek, Vaníček Sebastian
Sestava KER: Koch Filip (Mroviec Jan) - Bošák Ivo, Čejka Jan, Dejneka Radovan, Fejfar Tomáš, Jágr Vojtěch, Kruček Jiří, Kruček Martin, Kubeš Ondřej, Laurinc Jakub, Macek Filip, Postulka Adam, Rozenberg David, Suchánek Lukáš, Vaniš Jiří, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Kert Park nastoupil na svého soupeře hned od začátku a již v jedenácté minutě se ujal tříbrankového vedení. Dobřany se však nesložily a zásluhou Martina Remiáše ještě do konce první třetiny snížily. Opratě utkání ale i nadále drželi hosté, kteří přidali další čtyři góly. Gólově nejvyrovnanější byla až třetí třetina, která skončila 1:1. Velkou ztrátu už však Dobřany dohnat nedokázaly.