MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Kert Park má na svém kontě další vysokou výhru, Rakovníku uštědřil hned jedenáct branek

Muži A 20.03.2019   Anna Kuželová  Michal Pěch

Extraliga mužů - 16.03.2019

1:11
HBC Rakovník (0:1;0:2;1:8) HC Kert Park Praha
Branky: 39:39 Kovářík Jan (Tlustý Miroslav) - 05:57 Šlehofer Václav (Danko Petr) PP, 15:27 Fejfar Tomáš (Kovář Michal), 22:32 Kruček Jiří (Danko Petr, Wróbel Tomáš), 31:05 Fejfar Tomáš (Zvonek Dalimil) PP, 33:38 Kruček Jiří, 33:47 Danko Petr (Wróbel Tomáš, Rozenberg David), 34:16 Kaucký Karel (Fejfar Tomáš), 36:28 Danko Petr (Kruček Jiří, Wróbel Tomáš), 38:44 Danko Petr (Wróbel Tomáš, Šlehofer Václav), 40:32 Rozenberg David (Danko Petr), 40:57 Markytán Jaromír (Kaucký Karel, Fejfar Tomáš)
Sestava RAK: Marek Jan (Polakovič Lukáš) - Dobrý Patrik, Martínek Lukáš, Pekárek Miloš, Sunkovský Michal, Tvarůžek Ondřej - Důras Štěpán, Kovářík Jan, Kučaba Radek, Schierl Michael, Sýkora Milan, Tlustý Miroslav, Tvarůžek Martin
Sestava KER: Mikl Petr (Mroviec Jan) - Blaško Jan, Dulava Petr, Kaucký Karel, Markytán Jaromír, Rozenberg David, Šlehofer Václav, Šperl David - Danko Petr, Dejneka Radovan, Fejfar Tomáš, Javorka Jaroslav, Kovář Michal, Kruček Jiří, Postulka Adam, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Opět po týdnu ukázal svoji nadvládu Kert Park, který přidal ještě o branku více. Jeho řádění tentokrát odnesl Rakovník. Do listiny střelců se hned třikrát zapsal Petr Danko, který si hattrick připsal během pouhých pěti minut. Domácí celek přidal ve čtyřicáté minutě alespoň branku útěchy, po které však ještě dvě inkasoval, a to během pouhých třiceti sekund.