Muži A 16.04.2018   Petr Dejnožka  Deník / Josef Rob

Extraliga mužů - 14.04.2018

1:6
HBC Kovodemont Most (0:1;0:4;1:1) HC Kert Park Praha
Branky: 44:31 Drenčko Jan (Chytrý Marek) PP - 09:59 Postulka Adam SH, 19:00 Zvonek Dalimil (Rozenberg David, Fejfar Tomáš), 26:10 Kruček Martin (Fejfar Tomáš, Suchánek Lukáš) PP, 28:21 Bureš Jakub (Rozenberg David, Suchánek Lukáš) PP, 29:25 Fejfar Tomáš (Zvonek Dalimil), 32:59 Zvonek Dalimil (Kruček Martin, Fejfar Tomáš)
Sestava MOS: Brém Pavel (Tyl Miroslav) - Chmelina Michal, Chyba Tomáš, Pomahač Václav, Prokš Matěj, Valenta Jan - Bruštík Čestmír, Drenčko Jan, Chytrý Marek, Jakubův Ondřej, Novák Ondřej, Poláček Josef, Popluhar Aleš, Singer Jiří
Sestava KER: Mikl Petr (Mroviec Jan) - Bureš Jakub, Dejneka Radovan, Kaucký Karel, Nýdl Jan, Rozenberg David, Šperl David - Čejka Jan, Fejfar Tomáš, Kovář Michal, Kruček Martin, Plzák Lukáš, Postulka Adam, Suchánek Lukáš, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Mostečtí hokejbalisté nutně potřebovali, vzhledem k naději na udržení osmé pozice, doma zaskočit Kert Park, jejich naděje ale vzaly za své již v první třetině. Po gólu Postulky se do vedení dostal právě Kert Park, doslova smrtící byla pro Rondo druhá perioda, ve které Mostečtí inkasovali hned čtyřikrát. Již na rozdíl šesti branek zvyšoval svým druhým gólem v zápase Dalimil Zvonek, za Most vstřelil v poslední minutě utkání alespoň čestnou branku Drenčko. Výsledek 6:1 potvrdil před blížícím se play-off dominanci Kert Parku Praha.