Mistr České republiky 2017

Rakovnická klepeta cvakala pouze první třetinu, Kert Park si obratem ve druhé třetině zajistil 3 body

Muži A 13.11.2017   Petr Dejnožka  Deník / Rod Josef

Extraliga mužů - 11.11.2017

1:3
HBC Rakovník (1:0;0:3;0:0) HC Kert Park Praha
Branky: 10:10 Hildebrand Jakub (Sýkora Milan, Tvarůžek Ondřej) - 19:02 Kruček Martin (Nýdl Jan, Blaško Jan), 25:44 Zvonek Dalimil (Kruček Martin) PP, 29:30 Fejfar Tomáš (Dejneka Radovan, Zvonek Dalimil) PP
Sestava RAK: Gerlich Leoš (Polakovič Lukáš) - Cafourek Jiří, Suchý Ondřej, Sunkovský Michal, Tvarůžek Ondřej - Hildebrand Jakub, Kopecký Jakub, Martínek Lukáš, Míka Šimon, Pechanec Vojtěch, Pospíšil Jan , Schnaubelt Milan, Sýkora Milan, Tvarůžek Martin
Sestava KER: Mikl Petr (Šach Martin) - Blaško Jan, Bureš Jakub, Dejneka Radovan, Kaucký Karel, Nýdl Jan , Poláček Ondřej, Rozenberg David, Šperl David - Bošák Ivo, Fejfar Tomáš, Javorka Jaroslav, Kovář Michal, Kruček Jiří, Kruček Martin, Postulka Adam, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Po první třetině měl desátý Rakovník nakročeno k sebrání bodů lídrovi tabulky z Kert Parku. Lužinští proti houževnatému soupeři inkasoval jako první, když domácí poslal do vedení Hildebrand. Zkušený tým pod vedením trenérů Kuny a Jelena dokázal nepříznivý stav otočit díky skvělé druhé třetině. Vyrovnání trefil lídr obhájců titulu Martin Kruček, po dalších trefách Zvonka a Fejfara dokázal vedoucí tým tabulky skóre otočit a nakonec bral vítězství v poměru 3:1 i díky dvěma využitím přesilovým hrám!