Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

A-tým ve Svítkově vyhrál za 3 body

Muži A, 22.03.2023
Fotografie: Štefan Havran
autor: David Rozenberg, fotografie: Štefan Havran

Svítkov předvádí letos velice dobré výkony. První rok v extralize, pravidelně sbírá body a hraje sympatický hokejbal, což mu aktuálně stačí na krásné 5. místo v tabulce.

I u nás doma v prvním zápase předvedl kvalitní výkon a malém si odvezl všechny body. My jsme naštěstí ke konci vyrovnali a v prodloužení vyhráli. Do Svítkova jsme tak jeli s vyslouženým respektem.

Bohužel tentokrát hrál Svítkov ustrašeně a po první třetině jsme vedli 4:0. Od druhé třetiny se hra vyrovnala, buď Svítkov ztratil zábrany, nebo přijel náš hlavní trenér, který první třetinu nemohl být :). Zápas jsme si ale v klidu podrželi do vítězného konce 7:2.

Jakub Kovárník

Ze zápasu ve Svítkově jsem měl velké očekávání, protože na podzim u nás nesehráli úplně špatné utkání. A po první třetině, kde jsme zvládli dát 4 góly si myslím ze jsme o osudu zápasu rozhodli.

David Šperl

Do Svítkova jsme si jeli pro tři body. Potřebovali jsme chytit začátek zápasu, což se nám povedlo. Pak už jsme si to pohlídali a po zásluze odvezli body na Lužiny.