Ofenzivní smršť na Lužinách, Kert Park porazil Most vysoko 10:1

Muži A 11.03.2019   Vojtěch Filipiec  Michal Pěch

Extraliga mužů - 10.03.2019

10:1
HC Kert Park Praha (3:0;4:0;3:1) HBC Kovodemont Most
Branky: 10:24 Šperl David (Kruček Martin), 11:10 Danko Petr (Suda Martin), 12:12 Wróbel Tomáš (Danko Petr), 19:08 Fejfar Tomáš (Danko Petr, Wróbel Tomáš), 19:34 Dejneka Radovan, 20:58 Rozenberg David (Danko Petr, Wróbel Tomáš), 28:27 Šperl David (Dejneka Radovan, Postulka Adam), 31:51 Fejfar Tomáš (Zvonek Dalimil, Markytán Jaromír), 33:13 Wróbel Tomáš (Kruček Jiří, Danko Petr), 43:28 Danko Petr (Suda Martin, Dejneka Radovan)
Sestava KER: Mikl Petr (Mroviec Jan) - Dejneka Radovan, Kaucký Karel, Markytán Jaromír, Rozenberg David, Šperl David - Danko Petr, Fejfar Tomáš, Kovář Michal, Kruček Jiří, Kruček Martin, Postulka Adam, Suda Martin, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil
Sestava MOS: Brém Pavel (Tyl Miroslav) - Chmelina Michal, Chyba Tomáš, Kopýtko Jan, Pánov Filip, Plachý Jan - Bačák Vladimír, Janák Milan, Kastner Zbyšek, Krajíček Pavel, Novák Ondřej, Pešek Lukáš, Rameš Ladislav, Singer Jiří

Kert Park si v sobotním utkání připsal výhru na sudoměřickém asfaltu, Most naopak totálně nezvládl závěr utkání s pražským Kovem. Utkání nabízelo od prvních minut na první pohled vyrovnanou bitvu, Most však absolutně nezvládl dvouminutovku mezi 11. a 13. minutou, kdy inkasoval hned třikrát! Do šaten se tak odcházelo za stavu 3:0 pro Kert Park, přičemž poměr střel na branku byl v tu chvíli 6:9.

Ve druhé třetině se ke smůle mosteckých hokejbalistů situace z první patnáctiminutovky opakovala. Pražský brankostroj se mezi 20. a 21. minutou opět vytočil do nejvyšších otáček a opět nasázel do sítě Mostu tři slepené branky. Další trefa ke konci druhé třetiny tak znamenala, že Pražané vstupovali do poslední části hry za velmi příznivého stavu 7:0. Hráči z Lužin přidali zkraje třetí periody další dvě branky, jak jinak než v krátkém sledu za sebou. Poté se Severočechům podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch. Poslední slovo však měli domácí, kteří nakonec svému soupeři uštědřili nelichotivou desítku.