MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Pražané vstali v závěru třetí třetiny v Ústí nad Labem z mrtvých, vítěznou branku v nájezdech vstřelil Dalimil Zvonek

Muži A 08.10.2019   Anna Kuželová  Michal Pěch

Extraliga mužů - 06.10.2019

4:5 ss
Elba DDM Ústí nad Labem (2:0;0:1;2:3 - 0:0) HC Kert Park Praha
Branky: 03:59 Poláček Ondřej, 11:14 Gottfried Pavel (Vaněk Radomír, Langthaler Jan), 34:56 Haas David (Soukup Lukáš), 35:44 Vaněk Radomír (Tomáš Jiří) - 18:43 Danko Petr (Kruček Jiří, Wróbel Tomáš), 41:15 Zvonek Dalimil (Kruček Jiří, Kruček Martin) PP, 41:36 Wróbel Tomáš (Šperl David), 44:31 Kruček Jiří (Danko Petr, Wróbel Tomáš) PP, 50:00 Zvonek Dalimil SN
Sestava UNL: Landt Dominik (Toth Jakub) - Bečvář Jan, Gottfried Pavel, Grus Jiří, Haken Jaroslav, Michajličenko Petr, Poláček Ondřej, Sedláček Jan, Sedláček Matěj, Smolík Michal - Bačák Vladimír, Čejka Ondřej, Červinka Vojtěch, Haas David, Langthaler Jan, Magasanik David, Soukup Lukáš, Stuchlý Tomáš, Stupka Martin, Tomáš Jiří, Vaněk Radomír
Sestava KER: Mikl Petr (Koch Filip) - Bošák Ivo, Dejneka Radovan, Hrdlička Pavel, Jizba Dominik, Laurinc Jakub, Šperl David - Danko Petr, Jágr Vojtěch, Kruček Jiří, Kruček Martin, Postulka Adam, Suchánek Lukáš, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Ani druhé víkendové utkání v Ústí nad Labem se pro Kert Park nevyvíjelo dobře. Elba DDM se dostala ve třetí třetině do tříbrankového vedení, ale absolutně nezvládla závěr utkání. Během posledních čtyř minut vstřelili hosté hned tři branky a vynutili si prodloužení! V samostatných stříleních nebyl úspěšný ani jeden ústecký hráč, za hosty se prosadil pouze Dalimil Zvonek, který tak rozhodl o výhře Kert Parku.