MISTR ČR 2017 a 2018

Kert Park hasil utkání v Ústí nad Labem v posledních čtyřech minutách, kdy vstřelil čtyři branky!

Muži A 07.10.2018   Ondřej Novotný  Michal Pěch

Extraliga mužů - 06.10.2018

3:6
Elba DDM Ústí nad Labem (2:2;1:0;0:4) HC Kert Park Praha
Branky: 04:33 Michajličenko Petr (Bím David), 09:31 Červinka Vojtěch (Soukup Lukáš), 19:04 Červinka Vojtěch (Gottfried David) - 09:15 Danko Petr (Kruček Martin), 11:54 Kruček Jiří (Markytán Jaromír, Fejfar Tomáš), 41:31 Kruček Jiří (Kruček Martin, Fejfar Tomáš) PP, 41:53 Danko Petr (Střecha Jan), 43:08 Fejfar Tomáš (Zvonek Dalimil), 43:25 Fejfar Tomáš (Kruček Jiří, Zvonek Dalimil)
Sestava UNL: Banda Zdeněk (Rechtorik Tomáš) - Grus Jiří, Haken Jaroslav, Michajličenko Petr, Růžička Miroslav, Sedláček Jan, Smolík Michal - Baxa Roland, Bím David, Červinka Vojtěch, Gottfried David, Haas David, Kváš Miloslav, Poláček Ondřej, Soukup Lukáš, Tomáš Jiří, Vacek Jan
Sestava KER: Mroviec Jan (Mikl Petr) - Blaško Jan, Bureš Jakub, Dejneka Radovan, Kaucký Karel, Markytán Jaromír, Rozenberg David, Šperl David - Danko Petr, Fejfar Tomáš, Kovárník Jakub, Kruček Jiří, Kruček Martin, Postulka Adam, Střecha Jan, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Pro Elbu se stále jednalo podstatě o rozjezd sezony, proti mistrovskému Kert Parku se ale málem pořádně vytáhla! Průběh tří třetin totiž ještě necelých pět minut před koncem říkal, že domácí vedou 3:2! To, co ale předvedli hosté v posledních třech minutách, si však zaslouží klobouk dolů. Celek z Lužin totiž nejprve vyrovnal, pak hned šel do vedení a nakonec bezpečně zvítězil 6:3! Tohle je ten tým, který si pamatujeme z minulé a předminulé sezony nejvyšší hokejbalové soutěže.