Kert Park ztratil utkání s Hradcem Králové v samém závěru

Muži A 07.10.2019   Anna Kuželová  Michal Pěch

Extraliga mužů - 05.10.2019

3:5
HC Kert Park Praha (0:1;1:1;2:3) HBC Hradec Králové 1988
Branky: 28:19 Čejka Jan (Wróbel Tomáš, Kruček Martin) PP, 35:25 Kruček Jiří (Jágr Vojtěch, Šperl David), 39:54 Wróbel Tomáš (Danko Petr, Kruček Jiří) - 10:34 Běloušek Ondřej (Malý Pavel), 19:04 Lux Ondřej (Březina Ondřej) PP, 34:19 Fanderlík Vítek (Březina Ondřej, Lux Ondřej), 43:03 Novotný Vojtěch, 44:06 Novotný Vojtěch (Malý Pavel) EN
Sestava KER: Mikl Petr (Koch Filip) - Bošák Ivo, Čejka Jan, Danko Petr, Dejneka Radovan, Jágr Vojtěch, Jizba Dominik, Kruček Jiří, Kruček Martin, Laurinc Jakub, Macek Filip, Postulka Adam, Suchánek Lukáš, Šperl David, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil
Sestava HKR: Brykner Petr (Vaněk Jiří) - Běloušek Ondřej, Březina Ondřej, Černý Daniel, Doležal Jan, Fanderlík Vítek, Fiedler Daniel, Hrubý Michal, Ježek Jakub, Jiřík Tomáš, Lux Ondřej, Malý Pavel, Novotný Vojtěch, Svoboda Jakub, Šimek Petr, Šimůnek Josef, Škoda Petr, Tesař Jaroslav

Na další body nedosáhl Kert Park, který se zatím v novém ročníku trápí. V utkání s Hradcem musel dohánět dvoubrankovou ztrátu, kterou se mu podařilo před druhou sirénou snížit, jenže hostující celek se ve třetí třetině ujal opět dvoubrankového vedení. Hráči pražského celku však zatlačili a radovali se z vyrovnání. Dvě minuty před koncem se ale dostal do samostatného úniku hostující Vojtěch Novotný, jenž prostřelil Mikla v bráně. Kert Park zkusil ještě hru bez brankáře, která se mu nepodařila a junior Novotný svojí druhou brankou zpečetil výsledek na konečných 3:5.