Pražané se proti Mostu střelecky trápili, přes to zvítězili 2:1

Muži A 05.11.2017   Ondřej Novotný / hokejbal.cz  Michal Pěch

Extraliga mužů - 04.11.2017

2:1
HC Kert Park Praha (1:0;0:0;1:1) HBC Kovodemont Most
Branky: 04:49 Kruček Martin (Fejfar Tomáš) PP, 32:53 Wróbel Tomáš (Kovář Michal) - 36:54 Bačák Vladimír (Chyba Tomáš) PP
Sestava KER: Mikl Petr (Mroviec Jan) - Blaško Jan, Bureš Jakub, Dejneka Radovan, Kaucký Karel, Nýdl Jan , Poláček Ondřej, Rozenberg David, Šperl David - Bošák Ivo, Danko Petr, Fejfar Tomáš, Javorka Jaroslav, Kovář Michal, Kruček Jiří, Kruček Martin, Postulka Adam, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil
Sestava MOS: Brém Pavel (Tyl Miroslav) - Chmelina Michal, Chyba Tomáš, Koudelka Petr, Popluhar Aleš, Prokš Matěj - Bačák Vladimír, Drenčko Jan, Chytrý Marek, Jakubův Ondřej, Kotlík Matěj, Krajíček Pavel, Novák Ondřej, Plachý Jan , Singer Jiří

Poslední domácí utkání pražského Kertu v letošním roce proti Mostu přineslo až nečekaně vyrovnaný průběh! Pražané se sice dostali brzy do vedení, na dvojnásobném náskoku ale museli pracovat až do začátku třetí třetiny. Rondo se navíc zanedlouho dostalo ke snížení a posledních osm minut zápasu tak přineslo zajímavou a dramatickou podívanou. Mostečtí pak ale už branku vsítit nedokázali a z utkání nakonec odešli těsně poraženi. Úřadující mistr naopak dál vévodí tabulce!