MISTR ČR 2017 a 2018

Mladší žáci zabojují o Pražský míček

Nezařazené 15.02.2018   Milan Kubíček  Kateřina Grýgerová

V sobotu se na Palmovce odehraje tradiční mládežnický turnaj Pražský míček. Letos se ho účastní rekordní počet 8 týmů z celé ČR. Náš tým byl pořadateli nalosován do skupiny B kde se postupně střetneme s Eagles Brno, Kovem Praha a pardubickým Svíkovem.

Eagles Brno je vedoucí tým regionu Morava Jih. S mužstvem z jihomoravské metropole jsme se potkávali v minulém roce na turnaji připravek, kdy byli hosty na turnajích našeho regionu. Na velkém hřišti se bude konat o premiérové utkání. V druhém utkání nastoupíme v pražském derby proti domácímu Kovu. Ty známe naopak velice dobře ze soubojů našeho regionu. Na Lužinách jsme v mistrovském utkání Vosy porazili 9-0, ale jak víme, derby bývá nevyzpytatelné. Poslední utkání v skupině hrajeme s mužstvem Svítkova. Mužstvo z předměstí Pardubic je zřejmě největším favoritem naší skupiny.

Ve skupině A hrají mužstva z našeho regionu Alpig Kladno, Kelti 2008 a naši minulí protivníci z plzeňského turnaje Tatran Třemošná a pardubické Autosklo. V obou základních skupinách odehrají mužstva utkání systémem každý s každým 2x10 minut čistého času. Na základě pořadí z těchto skupin sehrají první dvě mužstva z každé skupiny play-off. Týmy na 3. a 4. místě obou skupin odehrají obdobně o umístění. Všechny Vás jménem realizačního týmu mužstva zveme na tento turnaj. Přijďte nás povzbudit.

Rozpis utkání

Čas Tým Tým
09:45 HC Kert Park Praha Eagles Brno
11:15 HC Kert Park Praha TJ KOVO Praha
12:45 HC Kert Park Praha HBC JTEKT Svítkov Stars