MISTR ČR 2017 a 2018

Mladší žáci se v rámci zimní přípravy zúčastnili turnaje O Pohár místostarosty MO Plzeň 1

Mladší žáci 03.02.2018   Milan Kubíček  Milan Podpera / hbcplzen.cz

Na turnaj jsme se moc těšili, bohužel se nám sestava vinou nemocí a zranění před turnajem pěkně smrskla a do plzeňské hokejbalové arény přijelo pouze 11 hráčů do pole. Nicméně odhodlaní nedat svoji kůži zadarmo. V prvním zápase jsme nastoupili proti nám dobře známým Rebelům. Ze hry bylo patrné, že se jedná o první utkání po delší pauze. I tak jsme byli lepším týmem, bohužel jsme žádnou ze svých šancí nevyužili a do turnaje vstoupili bezbrankovou remízou.

Ve druhém utkání nás čekali domácí Mečouni. Ti nás hned úvodu dostali pod tlak. Na co nestačila obrana, to pochytal pozorný Štráberger v naší brance. Naopak při jednom z našich protiútoků, nachytal Drnec plzeňského brankáře na hruškách a šli jsme do vedení. Domácím se podařilo vyrovnat v přesilové hře a za tohoto stavu se šlo do kabin. Ve druhé části zápasu domácí třemi góly otočili vývoj utkání. Nutno dodat, že dvě branky padli opět v přesilových hrách.

Ve třetím turnajovém zápase jsme se utkali s Tartanem Třemošná. Úvod utkání nám vyšel skvěle. Broulík prošel obranou soupeře a před brankou našel osamoceného Grýgeru, jenž poslal svůj tým do vedení. Vzápětí Broulíkova střela orazítkovala tyčku soupeřovi branky. Do konce první poloviny dokázal snaživý soupeř vyrovnat a začínalo se od znova. Ve druhém poločase se začala na našich hráčích začala projevovat únava ,ale i tak ho skvěle zvládli. Do vedení nás poslal střelou od modré čáry Jakub Néma. Klid přidal, po kombinaci s Grýgerou, Patrik Janda.

S vědomím, že nám remíza stačí k zisku bronzových medailí, jsme nastoupili k poslednímu utkání s Pardubicemi. Jenže únava byla již znatelná. Početnější pardubický tým ve druhé části hry dokázal vstřelit první branku, na kterou jsme nedokázali odpovědět. Naopak, soupeř nám přidal další branky a konečný výsledek 0:5 byl až příliš krutý. Při závěrečném ceremoniálu byl nejlepším hráčem našeho týmu vyhlášen Alan Grýgera. Na závěr bych rád poděkoval pořadatelům za skvělý turnaj a Pepovi Kadaněmu za pozvání.

Sestava Štráberger, Slaboch, Néma, Jebousková, Adam, Drnec, Janda, Grýgera, Jimenéz, Broulík, Nedbal, Stašák, Nevšímal V.

Hodnocení trenéra:

Škoda, že se nám rozpadla krátce před turnajem sestava. Mohli jsme být konkurenceschopní. I tak musím kluky pochválit, dokud mohli hráli opravdu dobře. Bylo vidět, že ti co chodí na přípravu mají naběháno a na hřišti je to znát. Poděkovat musím Vojtovi Nevšímalovi, jenž nám vypomohl ve třech zápasech. Na svůj věk se neztratil. Dalšího turnaje se zúčastníme 17. února, kdy jsme přihlášeni na Pražský míček, který se odehraje na Palmovce.

  Tags: , , , , , ,