MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mladší žáci obsadili v Plzni třetí místo

Mladší žáci 06.02.2019   Mlan Kubíček  Jiří Drnec

Mladší žáci využili pozvání mečounů z Plzně a zúčastnili se turnaje O pohár místostarostky MO Plzeň 1. Utkání se hrála na 2x12 minut. Od nedělního rána se na celé Česko sypala sněhová nadílka a my se hlemýždím tempem přibližovali k plzeňské hale. Náš první zápas proto začal s půl hodinovým zpožděn.

HC KERT Park Praha - SK Rebel Praha 6:2 (4:1, 2:1)
V úvodu utkání jsme byli ještě myšlenkami na zasněžené dálnici, probudil nás až úvodní gól v naší brance. Poté jsme již začali soupeře přehrávat a přišly i branky. Na 1:1 vyrovnal Radim Drnec, do vedení nás poslal po Jandově přihrávce Broulík. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Patrik Janda. Poslední branku vstřelil v poslední minutě první poloviny Daniel Broulík z trestného střílení. Ve druhé části se Rebelům podařilo snížit, ale na obrat neměli dost sil. Naopak ještě dvakrát inkasovali po brankách Némy a Richtra.

HC KERT Park Praha - HBC Prachatice 1:3 (0:2,1:1)
Ve druhém utkání nás čekal o poznání těžší soupeř. Fyzicky vyspělý tým měl ve svém středu šikovné hráčky ročníku 2004 a na hřišti to bylo vidět. Horalové nám vstřelili branku hned v první minutě utkání. Poté jsme dokázali uzamknout svého soupeře, bohužel ani Richtrova a poté Drncova šance zůstala nevyužita. Naopak se Prachatice z nenápadného protiútoku radovali po druhé. Ve druhé polovině se nám podařilo snížit zásluhou individuální akce Adama Richtra. Bohužel místo vyrovnání jsme dostali třetí branku.

HC KERT Park Praha - HBC Plzeň 2:2 (1:1,1:1)
V utkání s domácí Plzní jsme předvedli asi nejlepší výkon. Domácí se dostali do vedení po zmatku před naší brankou. Ještě v prvním polovině jsme dokázali vyrovnat. Po akci Richtra vstřelil branku Ondra Větrák. Ve druhé polovině jsme byli lepším týmem a byli za to odměněni. Richter přes celé hřiště našel Jandu, ten proběhl mezi dvěma obránci a poté bekhendovou kličkou nedal brankáři šanci. Domácí k vyrovnání pomohla pořádná porce štěstí a náš polo vlastní gól. Obě mužstva už nedokázala vstřelit žádnou branku a tak se zrodila jediná turnajová remíza.

HC KERT Park Praha - TJ Tatran Třemošná 11:2 (6:1,5:1)
V posledním utkání jsme nastoupili proti hráčům Třemošné. V tomto utkání byl rozdíl mezi týmy markantní. Naši hráči si s chutí zastříleli, některé branky byly po pěkných kombinacích.

Sestava: Štráberger, Slaboch - Nevšímal, Adam, Broulík, Janda, Drnec, Néma, Větrák, Richter, Szklenár P., Szklenár M.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Na turnaj nám z důvodu nemoci neodjeli někteří stěžejní hráči: Vrabec, Hulpach, Křivánek a Stašák. To nám trošku limitovalo sestavu a byla to škoda nevidět celý tým v konfrontaci s mužstvy z jiných regionů. Hráči co odehráli turnaj zaslouží pochvalu, obzvláště při dvou těžkých utkáních. Prachatice byly díky dívkám fyzicky silnější, v utkání s Plzní jsme měli i trochu smůly. Jako součást přípravy splnil turnaj svůj účel. Ještě jednou bych chtěl poděkovat pořadatelům za pozvání. Nejlepším hráčem našeho mužstva byl vyhlášen Patrik Janda.

Konečné pořadí

1. HBC Plzeň 10 bodů
2. HBC Prachatice 9 bodů
3. HC KERT Park Praha 7 bodů
4. SK REBEL Praha 3 body
5. Tatran Třemošná 0 bodů
  Tags: , , , , , ,