MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mladší žáci se první polovinu utkání s Rebely trápili, nakonec zvítězili 6:2

Mladší žáci 01.04.2019   Milan Kubíček  Jiří Drnec

Mladší žáci - neděle 31.03.2019

2:6
SK Rebel Praha (1:0;0:2;1:4) HC Kert Park Praha
Sestava Kertu : Slaboch - Čermák, Nevšímal, Adam, Broulík, Hulpach, Vrabec, Janda, Drnec, Větrák, Stašák, Richter

Netradičně až na konci víkendu jsme sehráli v Čimicích zápas s místním klubem Rebel. Domácí Rebelové do utkání vstoupili mnohem aktivněji, našim hráčům jakoby se v pozdním nedělní odpoledni nechtělo moc běhat a mysleli si, že se soupeř snad porazí sám. První varování přišlo v páté minutě. Chybná nahrávka v útočném pásmu a na naší branku se řítil osamocený Rebel Klofát, který střelou nad Slabochovu lapačku poslal domácí do vedení.

Ve druhé části jsme zvýšili svoji aktivitu, začali napadat rozehrávku soupeře a v 16. minutě se dočkali vyrovnání. Nevšímal udržel pásmo, Broulík nahrál Richterovi. který s pomocí tyčky poprvé překonal brankáře Slavíka. Domácí odpověděli šancí svého kapitána Číže, jehož poprvé vychytal Slaboch, vzápětí střílel těsně nad horní tyčku naší branky. V závěru třetiny jsme se dostali do vedení. Nevšímal vysunul Adama Richtra a ten na dvakrát překonal domácího brankáře.

Třetí třetinu jsme odehráli nejlépe. Nejprve Adam Richter zkompletoval hattrick, když nachytal brankáře zpoza branky. Domácí sice vstřelili kontaktní branku, když střelu Číže nešťastně tečoval jeden z našich hráčů. Ve 30. minutě přišla nejhezčí akce zápasu. Broulík si dvakrát vyměnil míček s Nevšímalem a náš kapitán vymetl šibenici domácí svatyně. Když se za 24 vteřin trefil Patrik Janda bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Poslední branku jsme vstřelili díky proměněné přesilové hře. To pěknou souhru zakončil do branky Radim Drnec. Na poslední dvě minuty se do branky dostal i minipřípravkář Honzík Čermák.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Ze začátku jsme soupeře troku podcenili, zbytečně jsme se zbavovali míčků a vázla rozehrávka. Jako kdybychom byli na hřišti první den. Domácí toho využili naštěstí jen jednou. Zlepšení přišlo ve druhé části zápasu. Výkon z první poloviny by na silnějšího soupeře nestačil. Domácí podali bojovný výkon a určitě nás na začátku utkání potrápili.

  Tags: , , , , , ,