Mistr České republiky 2017

Mladší žáci těsně nestačili na Rebely, na domácí půdě prohráli 0:1

Mladší žáci 04.12.2017   Milan Kubíček  Kateřina Grýgerová

Mladší žáci - neděle 26.11.2017

0:1
HC Kert Park Praha (0:0;0:0;0:1) SK Rebel Praha

Poslední podzimní utkání mladších žáků jsme odehráli na domácím hřišti proti mužstvu Rebel Praha. Do utkání jsme nastoupili bez nemocných hráčů Vrabce, Šusty a Drnce tedy značně oslabeni.

Od prvních minut utkání jsme se usadili v útočném pásmu hostů, zaskočený soupeř se bránil jen za cenu zakázaných uvolnění. Bohužel se nám z úvodního tlaku branku vstřelit nepodařilo. Bud jsme byli nedůrazní při zakončení, nebo nás vychytal hostující brankář Ježek. Od druhé třetiny se hra trošku vyrovnala. Své šance měli i Rebelové, ale Slaboch v naší brance byl neomylný. Největší šanci utkání měl Křivánek, jenž nepotrestal hrubku brankáře Ježka, jemuž prošel míček pod lapačkou těsně kolem jeho svatyně. Překvapený Jirka nestačil zareagovat.

Rozhodnutí přišlo ve třetí třetině. Při vyloučení Jandy vystřelili hosté od modré čáry, tečovaná střela se od masky Slabocha odrazila nad horní tyčku, kde jí vysokou holí vrátil do branky Pelánek. Škoda, že jinak dobře pískající rozhodčí tohle přehlédl. Hned po brance měl velkou šanci Janda, jenž se řítil na branku Rebelů. Jeho nájezd brankou ale neskončil. Na výsledku nezměnila nic ani naše závěrečná hra bez brankáře.

Hodnocení trenéra:

Opět jsme doplatili na koncovku. I když hostující brankář chytal dobře, není neprůstřelný. Jinak musím pochválit mužstvo za hru v obraně. Branka byla neregulérní, ale s tím už nic nenaděláme. Ted nás čeká zimní příprava a nějaký ten turnaj.

  Tags: , , , , , ,