MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mladší žáci získali regionální stříbro

Mladší žáci 28.05.2019   Milan Kubíček  Václav Křivánek

Mladší žáci - čtvrtek 23.05.2019

10:0
HC Kert Park Praha (3:0;4:0;3:0) HBC Hostivař
Branky: 3x Janda, 2x Broulík, 2x Větrák, 2x Křivánek, 1x Drnec
Sestava Kertu : Štráberger (Slaboch) - Nevšímal, Vrabec, Hulpach, Adam, Broulík, Janda, Drnec, Křivánek, Stašák, Větrák, Szklenár M., Szklenar P.

Domácí utkání mladších žáku proti Hostivaři dalo definitivu na zisk stříbrných medaili v letošním regionálním přeboru mladších žáků. Lužinští vstoupili do utkání s vervou a už po pěti minutách se radovali z vedení, když se trefil z vrcholu kruhů Janda. Druhou branku přidal Větrák a třetí Drnec. V poslední minutě nachytal hostujícího brankáře zpoza branky Broulík. Ve druhé části jsme navýšili své vedení o další tři branky a o stejný počet i v periodě poslední. Hostivař se sice snažila, ale své akce nedotáhla do zdárného konce.

Mladší žáci - neděle 26.05.2019

6:4
HC Kert Park Praha (2:1;1:3;3:0) SK Kelti 2008
Branky: 2x Křivánek, Adam, Néma ,Broulík, Richter
Sestava Kertu : Horský - Vrabec, Nevšímal, Adam, Janda, Broulík, Křivánek, Szklenár P., Szklenár M., Richter, Néma
Rozhodčí:

V posledním domácím mistrovském utkání na domácím hřišti jsme nastoupili v okleštěné sestavě vinou škol přírodě a jiných školních aktivit. Oba brankáři byli uvolněni na brankářský kemp, a tak v brance dostal příležitost přípravkář Adam Horský.

Hosté se ujali brzkého vedení, domácí však na tento gól reagovali velmi rychle. Adamovu nahozenou střelu brankář hostů neviděl a ta mu prošla až do sítě. Po nahrávce Broulíka se pěkně trefil Křivánek a to bylo v první třetině vše. Hned v první minutě druhé části se hostům podařilo vyrovnat. Vzápětí se po akci Jandy trefil s přispěním tyčky po druhé v zápase Křivánek. Střelecké dostihy pokračovali. Keltům se podařilo během chvilky utkání otočit a tak to byli oni, kdo vstupoval do poslední části s jednobrankovým náskokem.

Tato třetina však vyšla domácím na jedničku. Začali hostující obránce napadat a rychlím přístupem k hráčům se dostávat k míčkům. Po dobrém napadání Křivánka s Richtrem se míček dostal mezi kruhy k Némovi, jenž napálil míček pod horní tyčku hostující branky. Vedoucí branka padla po akci Jandy s Broulíkem. Naši hráči byli při velké chuti, střelu Nevšímala a vzápětí Jandovu dělovku zastavila tyčka. Pojišťovací branku nakonec přidal po nahrávce Broulíka Adam Richter.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Obě utkání jsme zvládli. Hostivař nám nekladla skoro žádný odpor, Kelti byli snaživí, pro diváka to musel být atraktivní zápas. Adam v brance byl trošku nervózní i přesto předvedl několik pěkných zákroků. V neděli zakončíme soutěž na Kladně, rádi bychom bodovali. Pro některé hráče to bude poslední zápas za mladší žáky.

  Tags: , , , , , ,