MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mladší žáci se dál nesou na vítězné vlně, před skvělou diváckou kulisou poznala jejich sílu i pražská Hostivař

Mladší žáci 20.11.2018   Milan Kubíček  Václav Křivánek

Mladší žáci - neděle 18.11.2018

6:3
HC Kert Park Praha (1:1;3:2;2:0) HBC Hostivař
Branky: 1:58 Néma (Janda, Drnec), 12:07 Drnec (Janda), 13:14 Néma (Drnec), 14:59 Drnec (Janda), 33:48 Néma (Janda, Drnec), 33:55 Janda (Néma, Drnec) - 4:34 Stoulil, 19:11 Houška, 22:09 Houška
Sestava Kertu : Štráberger (Slaboch) - Nevšímal, Broulík, Adam, Vrabec, Drnec, Janda, Néma, Křivánek, Stašák, Větrák, Hulpach

Domácí se na kvalitního soupeře moc těšili a od prvních minut se usadili v pásmu hostí. První šance prvního útoku ještě brankou neskončila při dalším střídání v čase 1:58 se již KERT Park dočkal vedoucí branky. Drnec se vytočil z rohu hřiště, přihrál Jandovi jenž našel před brankou Nému, pro kterého již nebyl problém prostřelit Knotka. Tlak domácích stále pokračoval, což umocnili i dvě vyloučení Hostivařských hráčů. Přesilovkou pět na tři jsme však bohužel pohrdli a přišel trest. Při našem vyloučení vystihl špatné vyhození Stoulil a střelou z vrcholu kruhů překonal Štrábergra.

Po přestávce vlétl na hřiště lužinský uragán. Po vhazování přiťukl Drnec míček Jandovi, ten vlétl do útočného pásma hostů a přihrál zpět před brankoviště Drncovi, jenž uklidil míček pod padajícího Knotka. Než se stačili hosté rozkoukat, prohrávali o dvě branky. Drnec si pohrál s obranou soupeře, předložil míček Némovi, jenž z brankoviště navýšil naše vedení.

V čase 14:59, tedy tři minuty od začátku prostřední části, vpadl do útočné třetiny Janda, nahrál mezi kruhy Drncovi, na jehož střelu na lapačku neměl Knotek nárok. Hostivař vypadala na ručník, jenže opak byl pravdou. Nevyužili jsme další přesilovku a po jejím konci se ke šťastně odraženému míčku dostal Houška, jenž svůj nájezd proměnil. Dvě minuty před koncem druhé části při hře čtyři na čtyři vystihl opět Houška naši špatnou rozehrávku a snížil na rozdíl jediné branky.

Poslední třetina slibovala drama. Opět se spíš hrálo na polovině hostů, kterým dělali velké problémy Janda s Drncem. Největší šanci měl však opět Houška. Početná enkláva hostujících příznivců již slavila vyrovnávací branku, ale míček se odrazil od tyčky domácí svatyně. Rozhodnutí padlo v čase 33:48. Vrabec poslal přesný pas na Jandu, ten stejně jako při první brance nahrál Némovi a Lužiny explodovaly radostí. Sedm vteřin na to vyhrál Drnec ve středovém kruhu vhazování, Néma přiťukl Jandovi, ten nechal obránce za sebou a prostřelil Knotka po šesté. Hostivař již nenašla na toto K.O. odpověď a po dlouhé době odjela z Lužin z nepořízenou.

Hodnocení trenéra: Milana Kubíčka

Z týmu sálalo od začátku odhodlání. Již v první třetině jsme mohli utkání rozhodnout. Podařil se nám neskutečný vstup do druhé třetiny a i když Hostivař dokázala snížit, o přestávce před poslední třetinou jsme si řekli, že to nepustíme a porazit se můžeme jedině sami. Děkuji celému mužstvu za odmakáni celého zápasu. Musím pochválit dnešní první útok (Janda, Drnec, Néma), obrana Hostivaře si s nimi moc rady nevěděla. Nejlepším naším hráčem byl Daniel Broulík, co ten toho naběhal. Za týden si to pojedeme rozdat na Kladno jako rovný s rovným. Za tuto část sezony jsem na Vás moc pyšný týme.

  Tags: , , , , , , ,