MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mladší žáci zakončili sezonu turnajem ve Svítkově

Mladší žáci 17.06.2019   Milan Kubíček  Václav Křivánek

Na závěr sezony jsme využili pozvání svítkovského hokejbalového klubu a zúčastnili se JTEKT Cupu. V příjemném areálu, kde se turnaj konal, panovalo teplé horké počasí, ani to však neodradilo šest týmů bojovat o krásný pohár. Turnaj se hrál ve dvou skupinách na 2x10 minut.

HBC Svítkov Stars Pardubice – HC KERT Park Praha 1:0 (0:0, 1:0)

První utkání jsme sehráli s domácím celkem. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, bohužel šance Křivánka a Némy zůstaly nevyužity. Domácí se do šancí dostávali sporadicky, především ve svých přesilových hrách. Ve druhém poločase Svítkov hru vyrovnal, obě mužstva chtěli utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Rozhodla nakonec přesilová hra. Nejprve byl přísně vyloučen Adam a ihned po buli v našem obraném pásmu Vrabec vyhodil míček mimo hřiště. Dvojnásobnou přesilovou hru domácí dokázali využít a porazit nás nejtěsnějším rozdílem.

TJ Tatran Třemošná - HC KERT Park Praha 1:0 (0:0, 1:0)

Ve druhém zápase ve skupině jsme nastoupili proti Třemošné. Opět jsme začali aktivně a vstřelili dokonce branku, když po Adamově střele zůstal míček před brankářem zcela volný. Néma ho sice uklidil do branky, rozhodčí však hru přerušil v domnění, že je míček pod brankářem. V úvodu druhého poločasu dokázala Třemošná vstřelit po přečíslení branku. Nastalo naše dobývání, ale ani vyložené šance v brance neskončili. Ve skupině jsme skončili na třetím místě a čekal nás souboj o páté místo se slovenskými Gajary.

L2Hockey Gajary Flames – HC KERT Park Praha 4:1 (1:1, 3:0)

Hned v první minutě jsme se radovali z branky, akci prvního útoku zakončil Broulík. Další šance jsme nedokázali opět využít a soupeř nás potrestal vyrovnávací brankou. Po změně stan se trefoval jen soupeř, dvě slepené branky nás poslali na úplné dno a zápas jen tak dohráli.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Pořadatelé připravili pěkný turnaj, bohužel my měli den blbec. V prvním utkání jsme měli vyhrát a turnaj by se ubíral jiným směrem. Trošku nám dělalo problémy pískání východočeských rozhodčích, měli trošku přísnější metr, než je zvykem u nás v regionu. I přes neúspěch na tomto turnaji hodnotíme sezonu kladně. Děkujeme pořadatelům za pozvání na tento turnaj rádi se zúčastníme i v budoucnu.

Sestava: Štráberger, Slaboch - Nevšímal, Hulpach, Adam, Vrabec, Drnec, Janda, Broulík, Néma, Stašák, Křivánek, Bílý.

Konečné pořadí turnaje

Pořadí Tým
1. HBC Svítkov Stars Pardubice
2. HBC Autosklo H.A.K. Pardubice
3. TJ Tatran Třemošná
4. HBC Hostivař
5. L2Hockey Gajary Flames
6. HC KERT Park Praha
  Tags: , , , , , ,