MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mladší žáci proti Ďáblům nezaváhali

Mladší žáci 16.04.2019   Milan Kubíček  V. Křivánek

Mladší žáci - neděle 14.04.2019

21:2
HC Kert Park Praha (3:0;9:0;9:2) SK Ďáblové Praha
Branky: Néma 3+0, Adam 0+3, Vrabec 1+0, Hulpach 0+1, Janda 5+6, Drnec 3+4, Broulík 2+4, Křivánek 1+1, Stašák 3+1, Větrák 0+2, Szklenár P., 2+0, Szklenár M.
Sestava Kertu : Slaboch - Čermák, Néma, Adam, Vrabec, Hulpach, Janda, Drnec, Broulík, Křivánek, Stašák, Větrák, Szklenár P., Szklenár M.

V dalším utkání přeboru mladších žáků na Lužiny dorazilo mužstvo Ďáblů. Malý Ďáblíci s hokejbalem teprve začínají a s naším mužstvem drželi krok jen první třetinu, ve které jsme dokázali překonat jejich brankáře pouze třikrát. Ve zbývajících dvou třetinách jsme se prosadili celkem osmnáctkrát, mnohdy po pěkných akcích. Soupeřovi jsme dovolili v poslední části po naší nedůslednosti dvakrát skórovat. Po velikonocích nás čeká souboj o prozatímní druhé místo s Hostivaří.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Do sestavy se vrátil po dlouhé době Jirka Křivánek, za to jsem moc rád. Ve druhé části jsme pustili do branky minipřípravkáře Honzu Čermáka, jenž si o nominaci řekl svým přístupem k hokejbalu. Jinak se jednalo spíše o lehký trénink. Potěšilo mě, že jsme do zápasu vnesli věci z tréninku a některé se i podařili. Bohužel zase někteří hráči chtěli dát gól za každou cenu a pak s toho nebylo nic. Ted nás čekají dva těžké zápasy s mužstvy ze špice tabulky Hostivař a Kladno.

  Tags: , , , , , ,