Mladší žáci 16.11.2017   Milan Kubíček  Jiří Drnec

Přebor mladších žáků - 12.11.2017

7:2
SK Kelti 2008 (2:1;3:1;2:0) HC Kert Park Praha
Branky: 01:13 Tkadlec Ondřej, 10:39 Krbec Denis (Černý David, Urban Jakub), 13:42 Urban Jakub (Havel Jakub, Černý Ondřej), 16:49 Černý Ondřej (Havel Jakub, Šlechta Vojtěch), 20:24 Šlechta Vojtěch (Tkadlec Ondřej, Krbec Denis), 31:34 Šlechta Vojtěch (#99 - neuveden v sestavě, Krbec Denis), 32:43 Krbec Denis (#99 - neuveden v sestavě) - 07:13 Janda Patrik (Stašák Filip), 13:29 Broulík Daniel (Drnec Radim)
Sestava KEL: Kurhajec Roman - Černý David, Hejda Michal, Kolman Matěj, Tkadlec Ondřej, Tvaroch Rostislav, Urban Jakub - Černý Ondřej, Havel Jakub, Krbec Denis, Mišina Patrik, Šlechta Vojtěch, Žežulka Matěj
Sestava KER: Slaboch Jakub (Štráberger Patrik) - Adam Václav, Néma Jakub, Nevšímal David, Vrabec Antonín - Boroň Jan, Broulík Daniel, Drnec Radim, Grýgera Alan, Havel Kryštof, Janda Patrik, Jimenéz Marco, Nedbal Tadeáš, Stašák Filip, Šusta Bartoloměj

Z Berouna jsme si chtěli odvést nějaké body. Bohužel jsme zaznamenali největší porážku v této sezoně. Na úvodní branku domácích jsme stačili odpovědět Jandou. Kelti si hned vzápětí vzali vedení zpět, když jsme nechali projít domácího Krbce naší obranou jako nůž máslem. V úvodu druhé části jsme dokázali domácí zatlačit a být na chvilku lepším mužstvem. Po akci Drnce z Grýgerou skóroval Broulík. Jenže za necelou minutu domácí opět přidali branku, na kterou se nám již nepodařilo odpovědět. Naše akce brzdila nepřesnost a špatná rozehrávka. Keltům vyšlo vše na co sáhli. Do třetí třetiny jsme šli s tříbrankovou ztrátou a už jí jen dohráli. Dnes jsme neměli na to s utkáním cokoliv udělat a domácí hrající v euforii nám přidali další branky.