MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mladší žáci porazili Hostivař 6:3

Mladší žáci 09.10.2019   Milan Kubíček  Jiří Drnec

Mladší žáci - neděle 06.10.2019

3:6
HBC Hostivař (1:2,1:2,1:2) HC Kert Park Praha
Branky: Richter A. (Jebousková), Richter (Hlávka), Hlávka (Richter), Větrák O., Doucha (Richter), Jebousková (Větrák F.)
Sestava Kertu : Horský (od 18.Čermák) - Vrabec, Adam, Jebousková, Špák, Drnec, Křivánek, Stašák, Hlávka, Richter, Bílý, Větrák O, Větrák F, Doucha

Netradičně v roli hostů jsme nastoupili na Lužinách v pražském derby proti mužstvu HBC Hostivaře. Stav utkání se měnil již v první minutě střelou Julie Jebouskové, kde ovšem tečoval před brankou Adam Richter. Hostující útočník Nestrojil ve druhé minutě vyrovnal a diváci si vzpomněli na poslední zápas těchto soupeřů, kdy padlo 15 branek. Do konce třetiny po pěkné souhře Hlávky s Richterem jsme šli opět do vedení.

Ve druhé části jsme přidali další branku, když se prosadil opět první útok, Hlávkovu střelu zastavila až sítka hostivařské branky. Hostivařský Nestrojil využil chyby v našem obraném pásmu a snížil na rozdíl jediného gólu. Poslední slovo si vzal v této části Ondra Větrák a z vrcholu kruhu se nemýlil,

Třetí část přinesla opět dramatickou zápletku. Bezpalec se nejlépe orientoval před naší brankou a potřetí rozvášnil hostivařské publikum. Konec utkání však patřil našemu týmu. Nejprve se po přesné nahrávce Richtra trefil přípravkář Filip Doucha. O chvilku později další přípravkář Filip Větrák nabil kapitánce Julii Jebouskové, která vymetla šibenici hostivařské branky.

Branky: Richter A.(Jebousková), Richter (Hlávka), Hlávka (Richter), Větrák O, Doucha (Richter), Jebousková (Větrák F.)

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Hostivař, jenž nemá zatím na svém kontě ani bod, byla pro nás zatím nejtěžším soupeřem. Na některých našich hráčích byla vidět únava ze sobotního utkání starších žáků. Trvalo snad půl zápasu než jí rozběhali. Utkání jsme si zbytečně komplikovali ve středním pásmu, kde jsme ztráceli zbytečně míčky a pouštěli soupeře do šancí. Když jsme hru zjednodušili, bylo to hned znát na hře i výsledku. Hostivaři přeji, aby se dostala do první sedmičky tabulky.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař):

Takových zápasů bychom potřebovali co nejvíce! Soupeř byl na tom pochopitelně lépe fyzicky i individuálně, ne náhodou ho považujeme za favorita letošního ročníku. O to raději vidíme, že se naši kluci úplně vyždímají, aby mohli co nejdéle držet krok. Doufám, že v dalším utkání budeme zase o něco konkurenceschopnější.

  Tags: , , , , , ,