MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mladší žáci udolali berounské Kelty

Mladší žáci 05.10.2020   Milan Kubíček  Václav Křivánek

2:1

HC Kert Park Praha (0:0;0:0;0:0) SK Kelti 2008 - 08
Branky: Hlávka J. (Sýkora), Hlávka J. (Richter A.)
Sestava KER: Horský A., Horský L., Špák, Adam, Drnec, Hlávka J., Richter A., Větrák O., Větrák F., Bílý, Sýkora, Doucha, Škrabálek, Kraml

V dalším domácím utkání jsme nastoupili proti staršímu týmu Keltů, který vypadal o poznání větší a fyzicky zdatnější než naše omladina. Začátek utkání byl v režii hostujícího celku, jenž se dostal po chybě naší obrany do vedení. Obdržená branka nám paradoxně pomohla zbavit se ostychu a byli jsme to my, kdo začal diktovat ráz hry. Především dvojice Hlávka Richter motala hlavu obraně Keltů. V první třetině se nám i přes mnohé šance vyrovnat nepodařilo.

Ve druhé třetině jsme byli lepším mužstvem a po zásluze vyrovnali, když po závaru před brankou vrátil odraženou střelu benjamínka Sýkory do branky Honza Hlávka. Když ve třetí třetině tentýž hráč překonal výborně chytajícího brankáře Keltů podruhé, bylo jasné, že body zůstanou na Lužinách. Nic na tom nezměnila ani krátká hra berounských bez brankáře.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Utkání dnes odehráli hlavně naši starší zkušenější hráči. Adam a Drnec drželi obranu, k jejich výkonu se přiblížil ve druhé části utkání Špák. V útoku především Richter, Hlávka a Ondra Větrák ohrožovali branku soupeře. Mladší hráči dnes ukázali velkou bojovnost a velké srdce, nezalekli se starších vyspělejších chlapců a dívek v týmu soupeře. Jestli bych měl dnes někoho vyzvednout z přípravkářů, tak Lukáše Horského na postu obránce.

  Tags: , , , , , ,