Mladší žáci v prvním utkání jara podlehli těsně Hostivaři

Mladší žáci 09.03.2018   Milan Kubíček  Kateřina Grýgerová

Přebor mladších žáků - 04.03.2018

3:2
HBC Hostivař (0:0;2:1;1:1) HC Kert Park Praha
Branky: 17:16 Maali Tomáš, 21:25 Hradil Filip (Maali Tomáš), 25:23 Lehner Petr (Maali Tomáš) - 14:46 Nevšímal David, 34:27 Drnec Radim (Janda Patrik)
Sestava HOS: Drahoš Marek - Bezpalec Stanislav, Dvořák Jan, Houška Radim, Zámečník Daniel - Halíř Tobiáš, Hradil Filip, Lehner Petr, Maali Tomáš, Mikšovský Petr, Prager Jonáš, Stoulil Tomáš
Sestava KER: Slaboch Jakub (Štráberger Patrik) - Adam Václav, Néma Jakub, Nevšímal David, Vrabec Antonín - Broulík Daniel, Drnec Radim, Grýgera Alan, Janda Patrik, Jebousková Julie, Křivánek Jiří, Nedbal Tadeáš

Na hřišti v Čimicích kde má svůj dočasný azyl mužstvo Hostivaře jsme zahájili jarní část přeboru mladších žáků. Začátek utkání byl opatrný z obou stran a když se nějaká šance urodila, byli na svém místě oba brankáři, jak domácí Drahoš, tak náš Štráberger. První třetina tak skončila bez brankovou remízou.

Branky začali padat až po první přestávce. Do vedení poslal náš tým kapitán David Nevšímal, jenž na dvakrát překonal Drahoše. Domácím se však podařil do konce třetiny dokonalý obrat, nejprve srovnal Maail, po něm Hradil poslal domácí do vedení.

V úvodu poslední části dostal příliš prostoru před naší brankou Lehner a zvýšil na rozdíl dvou branek. I přes nepříznivý stav jsme bojovali a dokázali po akci Jandy snížit zásluhou Drnce na rozdíl jediného gólu minutu a půl před koncem. Vyrovnání nám už souzeno nebylo tak skončilo i druhé měření sil z Hostivaří nejtěsnější porážkou.

Napravit tento výsledek mohou žáci již tuto neděli kdy přivítáme od 11 hodin tým Nového Strašecí.