MISTR ČR 2017 a 2018

Mladší dorostenci ovládli Junior Challenge Cup 2017

Mladší dorost 05.06.2017   Martina Suchánková  Martina Suchánková

Dorostenci postoupili do finálového turnaje Junior Challenge Cup 2017 s podtitulem „Vybojuj si svou účast na finálovém turnaji! Staň se součástí MS 2017“, který se konal v rámci doprovodného programu MS v Pardubicích.

Do regionálních kol tohoto celorepublikového turnaje se mohly přihlásit týmy s vlastním obsazením i názvem. V rámci tohoto projektu bylo na hřišti vidět několik dívek, které musely ve svém družstvu mít povinně všechny startující celky. V neděli 4.6. se ve finále v Pardubicích naši borci utkali s následujícími týmy: HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice, HBK Bulldogs Brno, Piráti Hradec Králové a Dream Team Jih.

Kategorie dorost byla kvalitně obsazena zejména staršími dorostenci, proto jsme nastupovali do všech zápasů s velkým respektem. Kluci ke všem zápasům přistoupili zodpovědně, nevypustili ani minutu, hráli soustředěně a navzájem se podporovali. Výbornou kulisu nám vytvořili hráči přípravky našeho klubu, kamarádi, rodiče i naši reprezentanti. Děkujeme za podporu.

Dorostenci zaslouženě vybojovali první místo a získali kromě medailí také vstupenky na finálový den MS v Pardubicích. Celý den v Pardubicích si užili a navázali nová přátelství i se zahraničními týmy 🙂

Sestava: Martin Šach, Michaela Bezegová – Vítek Kamenář, Lukáš Suchánek – Robin Kolář, Marek Síla, Ivana Dobiášová, Jakub Kovárník - Martina Suchánková

  Tags: , , , , ,