Mladší dorost porazil Jindříchův Hradec vysoko 13:0

Mladší dorost 03.10.2017   Milan Kubíček, Tomáš Dohnal  Michal Pěch

Extraliga mladšího dorostu - 28.09.2017

13:0
HC Kert Park Praha (7:0;2:0;4:0) TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Branky: 00:43 Sedlák Filip, 03:13 Jizba Matyáš (Kovárník Jakub, Manhartová Lucie), 05:01 Suchánek Lukáš (Hrdlička Pavel, Sedlák Filip), 08:50 Drha Dominik (Manhartová Lucie), 11:27 Hrdlička Pavel (Manhartová Lucie, Kos Daniel) PP, 12:30 Suchánek Lukáš (Kovárník Jakub), 13:51 Mika Martin (Manhartová Lucie, Herzigová Petra), 18:33 Kovárník Jakub (Manhartová Lucie), 20:11 Jizba Matyáš (Sedlák Filip), 31:30 Manhartová Lucie (Sedlák Filip), 34:13 Sedlák Filip (Suchánek Lukáš, Charbuský František), 35:54 Suchánek Lukáš (Drha Dominik), 44:17 Jizba Matyáš (Kovárník Jakub)
Sestava KER: Valachy Adam (Šach Martin) - Drha Dominik, Herzigová Petra, Hrdlička Pavel, Charbuský František, Jizba Dominik , Skorčík Jan - Jizba Matyáš, Kos Daniel, Kovárník Jakub , Manhartová Lucie, Mika Martin, Sedlák Filip, Suchánek Lukáš
Sestava OLY: Kvapil Štěpán - Drachovský Vít, Duba Zdeněk, Loukota Dominik - Drachovský Jiří, Hronza Luboš, Krejzar David , Ryšlavý Radek , Slabý Daniel, Švábirt František

Na svatého Václava zavítali na Lužiny hráči jindřichohradeckého Olympu. Hosté se sice ocitli v první šanci, kterou Valachy zneškodnil, pak již existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Do konce první třetiny dopravili domácí hráči míček za záda hostujícího brankáře sedmkrát a bylo prakticky po zápase. Ostatní dvě třetiny již tak bohaté na branky nebyly, i tak zvítězili Lužinští přesvědčivě 13:0. Proti slabšímu soupeři náš tým dokázal udržet koncentraci i nasazení a zápas tak proměnil v kvalitní trénink. Nejaktivnějšími střelci byli Lukáš Suchánek a Matyáš Jizba, kteří se trefili třikrát. Za zmínku stojí i příspěvek Lucie Manhartové jenž zaznamenala šest kanadských bodů za jednu branku a pět asistencí.