Mladší dorost 12.04.2018   Milan Kubíček  Pavlína Šachová

Extraliga mladšího dorostu - 08.04.2018

9:0
HC Kert Park Praha (1:0;5:0;3:0) TJ Kovo Praha
Branky: 00:53 Suchánek Lukáš (Jizba Matyáš), 16:18 Jizba Matyáš (Suchánek Lukáš, Kovárník Jakub), 19:24 Jágr Vojtěch, 19:53 Jizba Matyáš (Kovárník Jakub, Suchánek Lukáš), 28:43 Jágr Vojtěch (Sedlák Filip), 29:39 Suchánek Lukáš (Jizba Matyáš, Skorčík Jan), 39:37 Jizba Matyáš (Kovárník Jakub, Suchánek Lukáš), 39:50 Kovárník Jakub (Suchánek Lukáš, Skorčík Jan), 44:56 Jágr Vojtěch (Suchánek Lukáš, Kovárník Jakub) PP
Sestava KER: Štráberger Patrik (Valachy Adam) - Hrdlička Pavel, Charbuský František, Skorčík Jan, Vrabec František - Jágr Vojtěch, Jizba Matyáš, Kos Daniel, Kovárník Jakub, Mika Martin, Sedlák Filip, Suchánek Lukáš
Sestava KOV: Paleček Jiří - Lachman David, Solar Ondřej, Zámečník Jakub - Baško Martin, Kubát Petr, Petrášek Matyáš, Zámečník Tomáš

Na Lužinách se hrálo pražské derby mladšího dorostu. Hostující Kovo nastoupilo k utkání jen se sedmi hráči v poli, za to na střídačce s ex trenérem extraligového týmu p. Herstusem.

V první třetině se hostům dařilo eliminovat hru domácího celku. Jedinou branku první části vstřelil Lukáš Suchánek. Ve druhé části se již převaha domácího celku projevila naplno. Celkem pětkrát lovil míček ze své sítě hostující brankář Paleček. Ve třetí části dál Lužinští mačkali svého soupeře v jeho obranném pásmu, přidali však už jen tři branky a zápas tedy skončil stavem 9-0. První hattrick se povedl Matyáši Jizbovi, gól si připsal kapitán Kovárník a ve třetí třetině se znovu trefil Suchánek a další hattrick přidal Vojta Jágr. Zajímavostí utkání bylo, že do poslední části nastoupil do branky domácího celku mladší žák Patrik Štráberger a vychytal si tak první nulu za dorost.