MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Minipřípravka v zasněženém Berouně

Minipřípravka 29.11.2021   Jitka Steinbachová

V neděli 28.11. vyrazila minipřípravka na svůj poslední letošní venkovní turnaj do Berouna. Kelti se ujmuli pořadatelství a i nám objednali romantické počasí v podobě sněhu. Rodiče byli nuceni o to více fandit, aby z nich nebyli sněhuláci a děti o to více běhat, aby nepřimrzly k hřišti. Byly to těžké zápasy. Míček se obaloval sněhem a vůbec nedržel na hokejce.
Po přestávce si brankářskou výstroj oblékla i Viki a šla si vyzkoušet, jaké to je být v bráně a vidět zápas z jiné perspektivy. Děti tentokrát možná více zajímalo dělat koule, než se honit za míčkem, ale i tak naší bojovníci uspěli krásnými 3 výhrami a jednou remízou. Chceme také moc  poděkovat mamince Adama H. za úžasný štrůdl, na kterém si všichni hráči  pochutnávali a měli v bříšku jak v pokojíčku. Určitě tím také získali další síly. Děkujeme pořadatelům a věříme, že se brzy zase uvidíme, pravděpodobně 12.12. v hale.

Soupiska: Viktoria Dobrocká (G), Matyáš Řiháček (G) - David Broulík, Alex Dlouhý, Adam Dorňák, Adam Husák, Andrea Ondráčková, Jakub Stárka, Richard Steinbach. (trenér Jan Šimůnek)
  Tags: , , ,