MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Minipřípravka sehrála turnaj v Hostivaři a Novém Strašecí

Minipřípravka 01.05.2014   Michal Pěch

Minipřípravka sehrála v posledních čtrnácti dnech 2 turnaje, první v Hostivaři a druhý v Novém Strašecí.

Turnaj v Hostivaři - 19.4.2014

V sobotu 19.4.2014 se přípravka hokejbalového klubu HC Kert Park Praha zúčastnila svého druhého turnaje, který pořádala HBC Hostivař. Do bojů jsme vyrazili s posilou z ml.žáků Kryštofem Havlem a nováčky v týmu Richterem Adamem a Václavem Sedláčkem. V konkurenci 8 týmů jsme si byli daleko jistější a vedli jsme si o mnoho lépe než na prvním turnaji na Kladně. Měli jsme smůlu že při prvním zápase se zranil náš gólman č.1 Mindl Jiří proto do branky nastoupil poprvé v životě hráč z pole Patrik Inneman. Celkem jsme odehráli 6 zápasů a díky úsilí hráčů, velké podpory rodičů a trenéra Josefa Chána se nám podařilo obsadit krásné 6. místo. V dovednostní soutěži v rychlosti střelby na branku se svým výsledkem 64 km/h se umístil nejlépe Jakub Chán – celkově v konkurenci cca 80 hráčů krásné 3. místo. Mezi naše nejlepší střelce patřili Kryštof Havel a Martin Boldiš. Samozřejmě všem ostatním hráčům, kteří byli důležitou částí týmu patří velké uznání za odvedené výkony.

Turnaj v Novém Strašecí - 26.4.2014

Tuto sobotu 26.4.2014 odehrála naše minipřípravka svůj již třetí hokejbalový turnaj . Tentokrát na hřišti hokejbalového klubu Nové Strašecí.
Turnaje se účastnilo devět týmů , HBC Hostivař (Bílá, Černá), HBC Rebel Praha (Modrá, Bílá), Kelti Nižbor, domácí Nové Strašecí (Žlutá , Zelená), Kladno a náš KERT park Praha. Systém turnaje byl velice jednoduchý, hrálo se 2x8 minut a každý hrál s každým týmem. Turnaj jsme odehráli poprvé v nových dresech a v možném plném počtu hráčů. Mezi naše nejlepší hráče opět patřil Martin Boldiš, který skóroval celkem šestkrát. Do tabulky střelců se zapsali ještě po jednom góle Drnec Radim a Havel Kryštof. Nejužitečnějším hráčem tohoto turnaje vyhlásili za tým HC KERT park Praha Adama Richtera.
Náš první zápas jsme odehráli proti favoritovi HBC Hostivař černá (vítěz předchozího turnaje) a díky nepozornosti a kuriózním gólům tento zápas skončil s odstrašující výsledkem 0:8. Výsledkem nás však nezastrašil a kluci ve druhém zápase vybojovali , alespoň remízu 2:2 proti domácím žlutým (Branky: 2x Martin Boldiš, Asistence: 1xNevšímal David).V tomto zápase nás podržel hlavně brankář Jiří Mindl , který vychytal všechny tři samostatné nájezdy. Bohužel následující dva zápasy, které jsme odehráli s HBC Rebel (Modří) a Kelty Nižbor , jsme prohráli v poměru 1:4 (Branka: Boldiš Martin) a 0:3. Ve svém pátém a šestém zápase s HBC Hostivař (Bílá) HBC Rebel Praha (bílý) jsme znovu vybojovali remízy , ale tentokrát s výsledky 1:1 (Branka: Boldiš Martin a 3:3 ( Branky:2x Boldiš Martin,1x Drnec Radim). Naše dva poslední zápasy jsme završili prohrami s favority turnaje Novým Strašecí zelený 1:5 (Branka:Havel Kryštof - nájezd) a Kladnem 0:9 . Kladno zaslouženě vyhrálo turnaj se skore 48:2 když oba dva góly jim vstřelili Rebelové modří. Jelikož jsme si nepřipsali žádnou výhru, ale pouze 3 remízy a 5 proher tak jsme obsadili konečné 8.místo když jsme měli stejně bodů jako 7.tým ale bohužel o 3 inkasované góly horší skóre.
Doufáme, že na následujících turnajích se nám bude dařit více a přibude mnoho lepších výsledků s nejtěžšími soupeři.

  Tags: , , , , ,