MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Minipřípravka sehrála přátelské zápasy proti Rebelům a Hostivaři

Minipřípravka 27.05.2018   Martin Horský  Martin Horský

Z kraje jarní sezóny jsme domluvili sérii přátelských zápasů s pražskými Rebely a Hostivaří. Do karet nám hraje, že jak Rebelové, tak Hostivař mají tréninky minipřípravek ve stejném čase jako my, proto jsme toho využili a domluvili přátelské utkání ve středečním čase našich tréninků. Situaci jen trochu komplikovala doprava přes Prahu v době odpolední špičky.

Na první zápas jsme zavítali 2.5. do pražských Čimic za domácími Rebely. Bohužel jsme měli dost omluvených hráčů a přijeli jsme nakonec jen v sedmi. Na místě jsme se domluvili, že budeme hrát na samostatné třetiny, respektive šestiminutovky, aby bylo stále o co hrát. Celkem jsme sehráli asi šest samostatných minizápasů, ve kterých měli Rebelové přeci jen trochu navrch. Na závěr jsme dali samostatné nájezdy, kdy se gólmani po jednom střídali, a Honza svými zákroky ukázal, že nájezdy mu celkem jdou. Řízením zápasu se ujal trenér Tomáš, který tak mohl naše hráče zároveň vést přímo ze hřiště. Odvetu na Lužinách naplánovanou původně na 16.5. jsme bohužel kvůli deštivému počasí těsně před zápasem zatím odložili a plánujeme ji někdy v červnu.

Ve středu 23.5. jsme pak doma přivítali Hostivař, která dorazila v hojném počtu. Systém hry jsme zvolili obdobný, jako v Čimicích, tedy samostatné minizápasy, kterých jsme sehráli také šest. Vzhledem k tomu, že soupeři přijeli ve velkém počtu, po prvním zápase utvořili 2 týmy, které se po zápasech střídali, zatímco my v počtu 8 hráčů jsme nechali jedno družstvo. Bohužel nám onemocněl gólman a nemohl ani zaskočit nikdo z přípravky, tak jsme využili obou gólmanů Hostivaře, kteří si po zápasech měnili strany. Řízení zápasu se ujal Milan Kubíček, kterému tak děkujeme za pomoc, a v závěru ještě trenér Michal. Počasí nám nakonec vyšlo, i když se bouřkové přeháňky honily kolem.

Také v tomto zápase měli hostivařští trochu navrch, což nikomu nevadilo, jelikož účelem bylo hlavně zahrát si hokejbal. Oběma týmům děkujeme za přijetí nápadu uskutečnit přátelské zápasy a už se těšíme na odvety u nás s Rebely a v Hostivaři. Všem hráčům děkujeme za předvedenou hru a rodičům za podporu, pomoc s dopravou a přípravou domácího hřiště.

Sestava s Rebely: Jan Čermák, Timotej Bilý, David Čihák, Filip Doucha, Václav Sýkora, Filip Větrák, Tomáš Vurma.
Sestava s Hostivaří: Richard Bartoš, Jakub Václav Bašta, Timotej Bilý, David Čihák, Ondřej Geško, Lukáš Horský, Vojta Nevšímal, Ondřej Suchánek.

Fotogalerie

  Tags: , , , , , ,