MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Poslední turnaj minipřípravek podzimu se uskutečnil v Ústí nad Labem

Minipřípravka 06.12.2017   Martin Horský  Martin Horský

V neděli 26. 11. 2017 jsme se vydali na poslední letošní turnaj minipřípravek do Ústí nad Labem, které se společně s Mostem zhostilo pořádat turnaje 4. hracího dne. Předpověď počasí slibovala první letošní mrazivější období, ale ač bylo chladno, bylo bez větru a deště a dokonce i sluníčka jsme se dočkali. Bohužel díky omluvenkám zejména ze zdravotních důvodů se nám nepodařilo postavit dvě družstva a navázat tak na předešlý domácí turnaj.

Úvod turnaje byl rozdělen do dvou tříčlenných skupin, kde jsme se ve skupině B utkali s týmy HBC Hostivař B a HBC Nové Strašecí. Po vítězství nad oběma celky jsme postupovali po přestávce do další fáze jako nasazení B1, kde jsme se utkali s týmy SK Rebel Praha a domácím Elba DDM Ústí nad Labem. Přestávku si naši borci krátili fotbálkem na vedlejším fotbalovém hřišti a návštěvou místního občerstvení.

Ač posilněni a odpočati po delší přestávce se nám nepodařilo navázat na první 2 ranní vítězství a podlehli jsme jak Pražským Rebelům tak i na závěr turnaje Ústecké Elbě, i když bojovnost se chlapcům upřít nedala, což by mohlo být příslibem do dalších turnajů pro náš tým složený z převážné části z nováčků. Šestým účastníkem turnaje, se kterým jsme se na hřišti nepotkali, byl druhý tým HBC Hostivař C.

Všem hráčům děkujeme za účast, rodičům za podporu a pořadatelům za organizaci a příjemně strávené nedělní dopoledne s hokejbalem.

Sestava: J. Čermák (G), J.V. Bašta, T. Bilý, F. Doucha, L. Geško, O. Geško , V. Nevšímal, V. Sýkora

Fotogalerie

Autor: Martin Horský

  Tags: , , , , , ,