MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Lužiny hostily turnaj minipřípravek

Minipřípravka 04.04.2018   Milan Kubíček  A. + M. Horský

Další turnaj minipřípravek se konal na našem hokejbalovém hřišti v neděli 25.3.2018. Po odhlášení mužstva Hostivaře se turnaje nakonec zúčastnily jen čtyři týmy. Domácí HC KERT Park Praha, Kelti 2008, Elba DDM Ústí nad Labem a Tygři Mladá Boleslav. Turnaj se odehrával v odpoledních hodinách nabitého dne a nad Lužinami na chvilku vyšlo dokonce i slunce, což kvitovali především přihlížející diváci. 

V turnaji se střetla mužstva systémem každý s každým, poté podle pořadí odehrál každý tým ještě jeden zápas. I když v těchto turnajích nejde o výsledky, hlavní je pocit a radost ze hry. Nejlépe si vedli tygříci, jenž převyšovali své soupeře. Ostatní tři mužstva spolu sehrály vyrovnaná utkání. Náš tým nejprve podlehl Ústecké Elbě 1:4, poté narazil na již zmiňované suverénní Tygry z Mladé Boleslavi, kdy odešel poražen 1:8. V posledním utkání základní části se dočkal vítězství, když dokázal přetlačit Kelty v poměru 2:0. V závěrečném utkání turnaje nás čekalo opět mužstvo od Berounky a i tentokrát v bohatším utkání na branky zvítězili Lužinští 5:2.

Žádnému z hráčů nelze upřít bojovnost a zápal pro hru, něco se povedlo více něco méně, ale vždyť se to teprve ti naši nejmenší učí. Na závěr dostal každý hráč hokejbalové pexeso našeho klubu i se znaky zúčastněných klubů + pamětní list na tento povedený turnaj. Závěrem bych chtěl poděkovat našim dorostencům Suchánkovi a Hrdličkovi, jenž se zhostili role rozhodčích. A všem zapisovatelům a časoměřičům Kovárníkovi, Horskému, Broulíkovi a Gruberovi a také všem ostatním za pomoc.

Sestava: J. Čermák (G) – R. Bartoš, D. Čihák, F. Doucha, O. Geško, V. Nevšímal, O. Suchánek, V. Sýkora, F. Větrák.

  Tags: , , , , , ,