MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Minipřípravka sehrála turnaj v Mladé Boleslavi

Minipřípravka 23.05.2018   Martin Horský  Martin Horský

V neděli 13. května se konal další, již osmý z turnajů minipřípravek. Tentokrát jsme byli nominováni na turnaj do Mladé Boleslavi, kde jsme se utkali s Ústeckou DDM Elbou, kladenským Alpiqem a dva týmy domácích Tygrů. Po řadě omluvenek jsme dorazili v minimálním počtu šesti hráčů včetně brankáře. Při účasti pěti týmů sehrálo každé mužstvo čtyři utkání systémem každý s každým.

Úvodní zápas s Elbou jsme měli od samého začátku pod kontrolou a po třech pětiminutovkách jsme zvítězili 4:0. Po jedno kolové pauze nás čekal kladenský Alpiq. Úvod utkání jsme nezvládli příliš dobře a brzy jsme prohrávali 0:3, nicméně bojovným výkonem se nám do konce utkání podařilo srovnat na konečných 4:4 a získat alespoň bod. Volné chvíle mezi zápasy jsme v příjemném slunečném nedělním dopoledni trávili venku ve stínu stromů, kde kluci hráli na schovku a fotbálek. Před každým zápasem byla mezi kluky
bitva o to, kdo bude kapitánem při úvodu zápasu. Poctivě se museli střídat, no i když nás nebylo mnoho, na všechny to vyjít nemohlo.

V závěru turnaje nás čekali oba domácí celky. Nejprve černý tým a ihned poté žlutý. Obě utkání byly již nad naše síly a prohráli jsme postupně 1:6 a 3:8, čemuž v závěru nepřidalo naše početné zastoupení. O to více nešla našim borcům upřít bojovnost a odhodlání se o výsledek poprat až do poslední vteřiny. Doufejme, že na další turnaj za 14 dní dorazíme v hojnějším počtu. Při závěrečném vyhlášení obdrželi všichni malí hokejbalisté včetně realizačních týmů drobnost v podobě sušenky a zubního kartáčku. Pořadatelům děkujeme za uspořádání, rodičům za podporu a hráčům za předvedenou hru, kdy jsme tentokrát ve 4 utkáních získali celkem 3 body.

Fotogalerie

  Tags: , , , , , ,