MISTR ČR 2017 a 2018

Minipřípravka v sezóně poprvé se dvěma týmy na domácí půdě

Minipřípravka 03.12.2017   Petra a Martin Horští  Martin Horský

V neděli 12.11.2017 se uskutečnil 3. podzimní turnaj minipřípravek tentokráte na lužinském hokejbalovém hřišti. Přestože v organizačním týmu panovaly obavy z počasí, tak se ukázalo, že nebyly na místě. Děti odehrály turnaj za sucha a v bezvětří, což zcela jistě ocenili všichni přítomní.

Našeho turnaje se zúčastnilo 5 družstev – HC Kert Park Praha - Žlutý, HC Kert Park Praha - Červený, Elba DDM Ústí nad Labem, SK Rebel Praha a HBC Tygři Mladá Boleslav. Turnaj probíhal systémem každý s každým na 2 malých hřištích systémem 3+1.

Za povšimnutí stojí účast dvou domácích teamů, kdy si naši trenéři mohli dovolit poprvé postavit dvě družstva složená ze „starých mazáků“ ale i úplných nováčků. To hodnotíme velmi pozitivně a mohlo by to také svědčit o rostoucím zájmu o hokejbal, což nás samozřejmě těší.

Na úvod turnaje se hned potkaly oba naše celky, kdy těsně zvítězil Červený tým pod vedením Tomáše. Celkově v turnaji Červený tým získal 2 vítězství (Žlutý Kert a Elba) a 2 porážky. Žlutému týmu pod vedením Martina se dařilo o maličko méně, když se jim ve 4 zápasech podařilo získat jedno vítězství nad Rebely a remízu s Tygry.

Všichni malí borci předvedli skvělé výkony, hráli a bojovali s plným nasazením, byly k vidění parádní herní situace, výborné brankářské zákroky, ale hlavně jejich radost ze hry a jejich úsměvy. Odměnou jim pak byl potlesk všech fanoušků ale také pamětní medaile a list. Turnaj probíhal v poklidné a přátelské atmosféře a za to všem velké díky.

Sestavy domácích:

Červený tým: J. Čermák (G), V. Nevšímal, L. Horský, F. Větrák, F. Doucha, D. Čihák, T. Bilý, V. Sýkora
Žlutý tým: J. Jebousková (G), V. Hlávka, Š. Richter, O. Geško, L. Geško, V. J. Bašta, M. Šindelář, R. Bartoš.

Fotogalerie

Autor: Martin Horský