MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mikulášský turnaj mikropřípravek v Pardubicích

Minipřípravka 14.12.2017   Martin Horský  Martin Horský

V neděli 3. prosince jsme zavítali na jediný podzimní turnaj mikropřípravek do Pardubic. Bohužel v původním termínu na konci října se plánovaný turnaj Regionálního svazu hokejbalu pro Prahu a Středočeský kraj neuskutečnil, tak jsme využili pozvání od Regionálního svazu hokejbalu pro Pardubický a Královéhradecký kraj na jejich Mikulášský turnaj, abychom umožnili v podzimní části sezóny i našim nejmenším hokejbalistům ukázat své dovednosti.

Jelikož se turnaj uskutečnil v nafukovací vytápěné hale, nemuseli jsme si od počátku dělat starosti, jaké bude počasí z kraje prosince. O to větší starosti jsme pak ale měli se složením družstva, jelikož mikropřípravek se mohli zúčastnit jen hráči ročníků 2010 nebo mladší, což dále omezovalo již tak marody redukovaný výběr. Jen pro připomenutí, hrálo se 2x6 minut na malém hřišti ve 3 hráčích s malými brankami bez brankářů. Turnaj pro 12 týmů byl rozdělen na 2 samostatné miniturnaje po 6 týmech, kdy my jsme se
zúčastnili dopolední části společně s týmy HC Jestřábi Přelouč (bílý a zelený tým), SK Rebel Praha, HBC Autosklo-HAK Pardubice – modrý tým a SK Hokejbal Letohrad.

Úvod turnaje byl rozdělen na 2 tříčlenné skupiny, z nichž se dále podle pořadí nasazovalo do dalších 2 zápasů. Ve skupině jsme se utkali s Letohradem a zeleným týmem Přelouče a po vítězství v obou utkáních jsme dále byli nasazeni proti domácímu týmu Pardubic a na závěr pak proti bílému týmu z Přelouče. Taktéž tyto utkání jsme vyhráli a nejen našim borcům patří poděkování za předvedené výkony v turnaji, zejména pak v posledním utkání, které jsme po vyrovnaném boji získali až v úplném závěru.

Odměnou dětem pak byla i zastávka na oběd v dětmi oblíbené nejmenované restauraci na začátku hradecké dálnice. Pořadatelům děkujeme za výborné uspořádání turnaje a rodičům za podporu a doprovod do vzdálených Pardubic.

Sestava: R. Bartoš , Š. Richter, O. Suchánek, V. Sýkora , M. Šindelář a F. Větrák.

Fotogalerie

  Tags: , , , , , ,