MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Mikulášský trénink pro naše nejmenší

Minipřípravka, Muži A, Přípravka 06.12.2018   Martin Horský  Jiří Kraml

Na závěr podzimní sezóny jsme uspořádali mikulášský trénink pro naše nejmenší hokejbalisty z minipřípravky a přípravky. Trénink, který jsme pojali ve volnějším duchu, proběhl v úterý 4.12. v předvečer mikulášské nadílky v čase našeho pravidelného společného tréninku obou kategorií. Po úvodním rozehřátí jsme utvořili 2 družstva namíchaná ze všech hráčů včetně trenérů a dali jsme si zápas na velké hřiště v počtu 5+1 s pravidelným střídáním. Zápas sice nikdo nepískal, ale v rámci fair play jsme dodržovali většinu pravidel velkého hokejbalu.

Asi po hodině hry se k nám připojili hráči A-týmu (Jiří Krůček, Tomáš Fejfar, Tomáš Wróbel a Petr Mikl), kteří se ihned zapojili plynule do hry. Když se zápas chýlil ke konci, spontáně se všichni hráči ze střídaček zapojili naráz do hry a jestli jsem to dobře počítal, zápas jsme za povzbuzování již lehce promrzlých rodičů dohrávali v počtu 21 dětí a 7 dospělých na hřišti. Jelikož v závěru na vyřčené: „Kdo dá gól vyhraje“ již žádná branka nepadla i přes minutové
prodloužení, rozešli jsme se spravedlivě, tedy remízou.

Po hře již na všechny děti čekala odměna ve formě malých mikulášských balíčků od trenérů, které jsme připravili v rámci našich kategorií, a navíc také od hráčů A-týmu. Ti pak pro zájemce uspořádali malou autogramiádu, po které se všichni odebrali do šatny, kde bylo připraveno drobné občerstvení, za které tímto jménem celého týmu děkujeme rodičům.

Na závěr nezbývá, než poděkovat hráčům A-týmu za mikulášskou nadílku a, že přišli podpořit své mladé následovníky. Našim malým hráčům děkujeme za práci, kterou celý podzim odváděli. Všem jménem trenérů přípravky a minipřípravky přejeme hezké a pohodové Vánoce, mnoho zdraví, štěstí a úspěchu v novém roce a jarní části sezóny a těšíme se na viděnou v lednu, kdy začne zimní příprava.

  Tags: , , , , ,