MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Letní soustředění našich nejmenších

Minipřípravka, Mladší žáci, Přípravka 27.08.2021   Martin Horský  Martin Horský

V týdnu od 23.8. do 27.8. probíhalo letní soustředění pro naše nejmenší hráče z kategorií minipřípravka, přípravka a mladší žáci, tedy pro ročníky narození 2009 a mladší. Soustředění probíhalo formou příměstského campu, kdy se hráči denně scházeli na Lužinách mezi 9-16h. Tréninky probíhaly ve 3 blocích. V prvním se zpravidla na atletickém stadinou a fotbalovém hřišti děti věnovaly kondiční přípravě a rozvoji pohybové motoriky. Po dopolední svačině pak následoval 2. blok, který již trávily v hokejbalové výstroji na hřišti, kdy děti pod vedením zkušených trenérů absolvovaly kruhový trénink ve skupinách rozvíjející zejména osobní dovednosti. Poté následoval oběd v příjemném prostředí restaurace Pivovar Lužiny a polední klid, kdy děti odpočívaly, hrály různé společenské hry apod. Denní program pak končil 3. tréninkovou jednotkou na hřišti, která byla zakončena dětmi velice oblíbeným zápasem.

V případě nepřízně počasí nám byla k dispozici tělocvična v sokolovně v Řeporyjích, kterou jsme využili hned v úterý, kdy bylo deštivé počasí. Čtvrteční odpoledne jsme pak strávili v Ořechu, kde jsme předvedli ukázku modelového tréninku včetně zápasu pro místní příměstský tábor. Děti měly k dispozici i hokejky a mohly si tak sami vyzkoušet hokejbal.

Páteční odpoledne jsme zakončili soutěžemi v hokejbalových dovednostech, po kterých všichni obdrželi drobné dárky za příkladnou práci během celého soustředění. Skupina 12 zúčastněných dětí si soustředění užila a na všech je vidět pokrok v přípravě na nadcházející sezónu. Jen tak dál...

  Tags: , , , , , , ,