MISTR ČR 2017 a 2018

Kert Park vyzve v televizním utkání Letohrad, vyhlašujeme mobilizaci fanoušků!

Muži A 04.10.2017   Michal Pěch  Michal Pěch

Lužinští hokejbalisté se v sobotu v rámci 6. kola Crossdock extraligy představí před kamerami ČT Sport. Proti bude stát loňský čtvrtfinálový soupeř SK Hokejbal Letohrad. Vyhlašujeme mobilizaci fanoušků. Přijďte nás podpořit a vytvořit bouřlivou diváckou kulisu! Poznávacím znamením je oblečení v červené či žluté barvě.

ČT Sport Extraliga 
07.10.2017, Praha - Lužiny

HC Kert Park Praha - SK Hokejbal Letohrad
14:10

Pražané v rámci 6. kola Crossdock extraligy hokejbalu vyzvou Letohrad. Lužinští mají za sebou čtyři utkání, ve kterých ztratili pouhý jeden bod. I přes to, že necelá polovina extraligových mužstev má za sebou již pět utkání, se Pražané hřejí od minulé soboty na prvním místě tabulky. V posledním utkání zvítězili po dobrém výkonu na půdě Ústí nad Labem 4:1.

Tento víkend bude proti loňský čtvrtfinálový soupeř SK Hokejbal Letohrad. Jelenům se letos zatím nedaří. V prvním utkání sice porazili na domácí půdě pražské Kovo, poté však z utkání proti Hradci Králové, Sudoměřicím a Mostu odešli jako poražení. V posledním utkání na domácí půdě porazili Rakovník, zápas se však rozhodoval až v samostatných střílení. Suma sumárum mají Letohradští z pěti utkání pět bodů a patří jim aktuálně devátá pozice v tabulce.

Favoritem v utkání jsou domácí hokejbalisté. Do Prahy však přijede sebevědomý soupeř, který se bude chtít odrazit ze samotného dna tabulky extraligy. Pražané tak svého soupeře za žádnou cenu nesmí podcenit. Utkání začíná v sobotu od 14:10 v hokejbalovém areálu na Lužinách nebo na obrazovkách ČT Sport.

  Tags: , , , , , ,