Junioři loupili na Kladně, tamní rysy porazili 4:2

Junioři 25.09.2019   Martina Suchánková  Pavlína Šachová

Extraliga juniorů - 24.09.2019

2:4
HBC Alpiq Kladno (1:2;0:2;1:0) HC Kert Park Praha
Branky: 14:54 Malecha Matyáš (Kamenář Vít, Procházka Jaroslav) PP, 34:09 Kamenář Vít (Paták Dominik, Zdrůbecký Václav) PP - 04:27 Kubínová Lucie, 08:32 Jizba Dominik (Krbec Marek), 16:16 Laurinc Jakub (Charbuský František, Hustoles Jakub) PP, 28:33 Krbec Marek
Sestava KLA: Křemenák Antonín (Pulec Adam) - Barták Filip, Čejka Matěj, Drechsler Michael, Gutwald Petr, Kamenář Vít, Kužel Václav, Paták Dominik, Rychlý Vojtěch - Beran Jiří, Frolík Vojtěch, Frühauf Petr, Malecha Matyáš, Procházka Jaroslav, Říha Jiří, Stříbrný Josef, Svoboda Pavel, Teinitzer Milan, Tor Michael, Zdrůbecký Václav
Sestava KER: Šach Martin (Jirsa Lukáš) - Charbuský František, Jizba Dominik, Laurinc Jakub, Skorčík Jan, Šebek Jakub, Vrabec František - Hustoles Jakub, Jágr Vojtěch, Jizba Matyáš, Krbec Marek, Kubínová Lucie, Manhartová Lucie, Mikeš Ondřej, Sedlák Filip, Síla Marek, Suchánek Lukáš, Taufer Matěj

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

Ve včerejším utkání bych viděl tři zásadní momenty. Výborný vstup z naší strany, kdy jsme soupeře více jak půlku první třetiny k ničemu nepustili a z našeho tlaku vytěžili dvě branky. Ve třetí třetině, když soupeř snížil na 2:4 jsme ubránili naše oslabení 5-3, a to s odloženým trestem. A parádní výkon našeho gólmana Šacha, který soupeře vychytal a to hlavně v našem oslabení, kde Kladno bylo hodně aktivní. Celkově utkání hodnotím hodně pozitivně, a to nejen z naší předvedené hry, ale i ze strany soupeře.