Junioři zvítězili v derby s Kovem jasně 7:0

Junioři 28.11.2018   Tomáš Tuček  Pavlína Šachová

Extraliga juniorů - 23.11.2018

0:7
TJ Kovo Praha (0:2;0:1;0:4) HC Kert Park Praha
Branky: 05:34 Sedlák Filip (Kovárník Jakub, Jizba Dominik) PP, 11:15 Jágr Vojtěch (Hrdlička Pavel, Suchánek Lukáš) PP, 22:44 Barták Daniel (Hustoles Jakub, Kosinová Karolína), 34:02 Jizba Matyáš (Šebek Jakub), 38:58 Kolář Robin (Barták Daniel), 39:17 Hrdlička Pavel (Kovárník Jakub) PP, 43:26 Kovárník Jakub (Charbuský František)
Sestava KOV: Dub Denis (Kužela Tomáš) - Kyclt Jonáš, Solar Ondřej, Šteg Jakub, Zámečník Jakub - Baško Martin, Diviš David, Hejma Vojtěch, Kupf Matěj, Lachman David, Opolský Jakub, Pátek Jaroslav, Školud Vojtěch, Vaňura David, Vnuk Dalibor
Sestava KER: Jirsa Lukáš (Šach Martin) - Hrdlička Pavel, Charbuský František, Jizba Dominik, Kosinová Karolína, Suchánek Lukáš, Šebek Jakub - Barták Daniel, Hustoles Jakub, Jágr Vojtěch, Jizba Matyáš, Kolář Robin, Kovárník Jakub, Krbec Marek, Mikeš Ondřej, Sedlák Filip

Poslední zápas juniorů podzimní části se odehrál v pátek večer 23.11. na Palmovce. Soupeřem nám bylo pražské KOVO a byl to úplně jiný zápas, než před třemi týdny na Lužinách.

Již v 5. minutě první třetiny se trefil do sítě hostí Filip Sedlák po nahrávce Jakuba Kovárníka. Další gól padl při naší přesilovce – souhra beků Lukáše Suchánka a Pavla Hrdličky a skvělé zakončení Vojty Jágra. A tak se šlo do šaten za stavu 0:2. Druhá třetina byla od nás laxní, tým celkově polevil a nechal hrát i soupeře. Jedinou branku v této třetině dal Dan Barták po nádherné přihrávce Jakuba Hustolese.

Ve třetí třetině to byl zas bojovný výkon, na který se dá koukat. Kluci nasázeli hned 4 branky. Nejprve se prosadil Matyáš Jizba po nahrávce Jakuba Šebka, o chvíli později unikl Robin Kolář, šestý gól přidal Pavel Hrdlička po vyhrané buly a nakonec se trefil Jakub Kovárník. A bylo vymalováno 0:7. V tomto derby skvěle zachytal i náš gólman Lukáš Jirsa, nešlo sice na něj tolik střel, ale v brankovišti se úplně nenudil.

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

Na Kovu jsme se vrátili k poctivé hře. Tým hrál celých 45 minut zodpovědně, plnili jsme si taktické pokyny a soupeře jsme jasně přehráli. Byl to Hokejbal a ten hrálo i Kovo.