MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Junioři v Novém Strašecí a na Palmovce zvítězili

Junioři 24.04.2019   Zdeněk Strych

Junioři - čtvrtek 18.04.2019

2:8
HBC Nové Strašecí (1:4;1:2;0:2) HC Kert Park Praha
Branky: Krbec (Kovárník, Jágr), Kovárník (Krbec), Jágr (Suchánek, Krbec), Suchánek (Krbec), Kovárník (Kosinová, Mikeš), Manhartová (Sedlák), Jágr (Janiurek), Kovárník (Hrdlička)
Sestava Kertu : Šach (Jirsa) –Suchánek, Hrdlička, Kosinová, Herzigová, Jizba D, Charbuský, Šebek, Jágr, Janiurek, Krbec, Manhartová, Patočková, Sedlák, Kovárník, Mikeš, Síla, Mika

Junioři ve čtvrtek 18.4. přivezli z Nového Strašecí povinné 3 body a tím si zajistili účast v play off. Další zápas nás čekal hned následující dopoledne, kdy jsme odehráli pražské derby na Palmovce proti Kovu.

Junioři - pátek 19.04.2019

1:6
TJ Kovo Praha (0:1;1:4;0:1) HC Kert Park Praha
Branky: Janiurek (Kovárník), Kovárník (Jágr, Suchánek), Janiurek (Kovárník), Kovárník ( Suchánek, Jágr), Kovárník ( Janiurek, Jágr), Jágr (Kovárník, Janiurek)
Sestava Kertu : Jirsa (Šach) –Suchánek, Hrdlička, Kosinová, Jizba D, Charbuský, Šebek, Jágr, Janiurek, Krbec, Manhartová, Patočková, Sedlák, Kovárník, Mikeš, Síla, Mika

V pátek 19.4. nám počasí opět přálo a zápas začal naším velkým tlakem, který jsme dokázali využít v 6. minutě, když po přihrávce Jakuba Kovárníka branku vstřelil Honza Janiurek. Další šance v první třetině zůstaly nevyužity. Druhá třetina se odvíjela podle stejného scénáře. Domácí, kteří hráli pouze s 8 hráči v poli, se nedostali k žádným šancím a naši hráči a hráčky toho však nedokázali využít. Až v 19.minutě při našem oslabení po kombinaci Lukáše Suchánka a Vojty Jágra dokázal domácího gólmana střelou z mezikruží překonat Jakub Kovárník. Po této brance hra našeho týmu upadla do podprůměru. Probudila nás až branka soupeře, který využil přesilovku, po zaváhání našeho brankáře Lukáše Jirsy a naší spící obrany. Do konce druhé části utkání jsme dokázali dát 3 branky a tím zápas rozhodnout. Třetí branku dal Honza Janiurek po přihrávce Jakuba Kovárníka, čtvrtou Jakub Kovárník s asistencí Vojty Jágra a Lukáše Suchánka při naší přesilovce a pátou Jakub Kovárník. Asistovali mu Honza Janiurek a Vojta Jágr. Třetí třetina byla z naší strany tou nejslabší. Soupeř fyzicky nestíhal a my jsme toho nedokázali využít. Jedinou branku v této časti dal Vojta Jágr s asistencí Jakuba Kovárníka a Honzy Janiurka. Tři body z tohoto utkání jsme si opravdu zasloužili a můžeme se těšit na play off.

Hodnocení trenéra Zdeňka Strycha

Zápas nebyl z naší strany z těch lepších. Proti soupeři, který nastoupí s malým počtem hráčů, bych si představoval vyšší skóre a hlavně větší nasazení po celý zápas. Někteří hráči prostě do hry nedají 100%. Stále je spousta věcí, které musíme zlepšit.

  Tags: , , , , , ,