MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Junioři si s Mladou Boleslaví poradili hladce

Junioři 20.11.2019   Michal Pěch  Pavlína Šachová

9:0

HC Kert Park Praha (4:0;2:0;3:0) HBC Tygři Mladá Boleslav
Branky: Mikeš (Kubínová, Kovárník), Taufer (Krbec), Taufer (Krbec, Kovárník), Jágr (Hrdlička), Kovárník (Jizba D., Taufer), Krbec (Taufer), Suchánek (Jágr), Suchánek (Taufer), Taufer (Krbec, Kovárník)
Sestava KER: Šach (Jirsa)- Hrdlička, Charbuský, Jizba D, Kovárník, Šebek, Síla – Suchánek, Jágr, Hustoles, Manhartová, Krbec, Taufer, Kubínová, Jizba M, Mikeš, Barták

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

Včerejším utkáním jsme uzavřeli šnůru čtyř zápasů v jedenácti dnech se soupeři z druhé poloviny tabulky. Nejsou to vůbec jednoduché utkání, hráči mají povinnost bodovat a soupeře nepodcenit. Sérii jsme začali s Kovem, tam náš výkon nebyl dobrý hlavně díky nedisciplinovanosti. Utkání s Prachaticemi, Dobřany a včerejší s MB již byla v naší režii a každým zápasem jsme si více zvykali na styl hry těchto mužstev.

Urputná osobní obrana nám ze začátku dělala velké problémy, ale postupně každým duelem jsme byli schopni stupňovat naše tempo hry. Hráče jsme nabádali ke zvýšené aktivitě a pohybu a to se nám vyplatilo tím, že jsme se dostávali do nespočet gólových příležitostí. Pozitivní je, že jsme k těm třem utkáním přistoupili odpovědně a bylo na nás znatelné, že chceme vyhrát a ne si jít jen zahrát. Za to si tým zaslouží pochvalu. Teď nás čeká zase jiný hokejbal, kdy jedeme do Pardubic a budeme chtít soupeři vrátit porážku z domácí půdy. Těším se na aktivní hru z obou stran a věřím, že v odvetě předvedeme naše maximum.

Fotogalerii od Pavlíny Šachové naleznete pod tímto odkazem.

  Tags: , , , , ,