MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Junioři dvojzápas v Malenovicích a Brně ovládli bez inkasované branky

Junioři 12.10.2020   Martina Suchánková  Martina Suchánková

V sobotu naši junioři museli velmi brzy ráno vstávat, protože autobusem vyráželi na Moravu odehrát dvě utkání extraligy. V Malenovicích si vyzkoušeli po dlouhé době hru na asfaltu a odpoledne se přesunuli do Brna, kde odehráli na pěkném plastovém hřišti druhý zápas, který byl na pár minut ke konci druhé třetiny přerušen kvůli silnému dešti. Oba zápasy naši junioři zvládli.

0:6

HBC Malenovice (0:1;0:2;0:3) HC Kert Park Praha
Branky: Jizba M. (Erben, Sedlák), Jágr (Suchánek, Mikeš), Mikeš (Laurinc, Hrdlička), Pohl (Jizba M., Erben), Krbec (Kovárník, Číhala), Suchánek (Laurinc)
Sestava KER: Šach – Hrdlička, Laurinc, Charbuský, Erben, Vrabec, Maršoun, Kovárník - Suchánek, Jágr, Mikeš, Číhala, Krbec, Manhartová, Jizba M., Pohl, Sedlák

Hodnocení trenéra Zdeňka Strycha:

V sobotu 10.10.2020 jsme odehráli dvě utkání na Moravě. První v Malenovicích na asfaltu proti místnímu HBC. Od začátku utkání jsme měli problém s povrchem. Nebyli jsme schopni zpracovat míček, natož si kvalitně přihrát. Domácí této naší slabosti nebyli schopni využít, a tak až v jedenácté minutě se podařilo Matyáši Jizbovi otevřít skore. Druhá třetina se nesla ve stejném duchu, ale jen do osmé minuty, kdy dal druhý gól Vojta Jágr. Na další branky jsme tak dlouho nečekali a minutu před koncem třetiny jsme zvýšili na 3:0. Branku vstřelil Ondra Mikeš. Třetí třetina již byla pod naší kontrolou a přidali jsme tři branky. Trefili se Mirek Pohl, Marek Krbec a Lukáš Suchánek. Vítězství bylo naprosto zasloužené. Celý tým hrál velmi dobře a těší mě zlepšená hra v našem obranném pásmu, která pomohla spolehlivě chytajícímu Martinu Šachovi.

0:13

HBK Bulldogs Brno (0:2;0:5;0:6) HC Kert Park Praha
Branky: Jágr (Suchánek), Číhala (Vrabec), Mikeš (Laurinc, Jágr) Kovárník (Sedlák), Laurinc, Krbec (Erben), Jágr (Suchánek), Suchánek (Mikeš, Hrdlička), Jizba D. (Jizba M.), Jágr (Mikeš, Suchánek), Krbec (Kovárník), Pohl (Sedlák), Laurinc (Jágr, Hrdlička)
Sestava KER: Šach – Hrdlička, Laurinc, Charbuský, Erben, Vrabec, Maršoun, Kovárník - Suchánek, Jágr, Mikeš, Číhala, Krbec, Manhartová, Jizba M., Pohl, Sedlák, Jizba D.

Hodnocení trenéra Zdeňka Strycha:

Druhý sobotní zápas jsme hráli v Brně na plastovém povrchu místních Bulldogs. Po zápase v Malenovicích se celý tým na změnu povrchu moc těšil a zápas taky podle toho vypadal. Již v první třetině jsme ovládli hřiště a branky na sebe nedaly dlouho čekat. Po první třetině jsme vedli 2:0. Ve druhé třetině jsme přidali pět branek a bylo jasné, že si tři body odvezeme my. Vyhrávali jsme většinu osobních soubojů a pěknými kombinacemi jsme dávali jeden gól za druhým. V třetím dějství se obraz hry nezměnil a domácímu týmu jsme se „odměnili“ za krásné hřiště dalšími šesti góly. Stejně jako v Malenovicích jsme hráli výborně dozadu a opět pomohli spolehlivému Martinu Šachovi k další nule.

  Tags: , , , ,