MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Junioři s Buldoky nezaváhali, v propršeném utkání na domácí půdě zvítězili 7:0

Junioři 12.03.2019   Milan Kubíček  Pavlína Šachová

Junioři - neděle 10.03.2019

7:0
HC Kert Park Praha (3:0;1:0;3:0) HC Buldoci Stříbro
Branky: 4:28 Jágr (Kovárník, Jizba M.) 12:51 Jizba M(Jágr) 14:35 Jizba M.(Kovárník) 31:02 Jágr (Kovárník, Suchánek), 39:08 Manhartová (Janiurek) 40:25 Hrdlička (Kovárník, Suchánek) 40:55 Janiurek (Jizba D)
Sestava Kertu : Šach (Jirsa) - Suchánek, Hrdlička, Jizba D., Kosinová, Charbuský, Šebek, Jágr, Jizba M., Kovárník, Janiurek, Patočková, Manhartová, Mikeš, Mika, Síla

V prvním jarním domácím utkání přivítala juniorka na domácím hřišti Buldoky ze Stříbra. Bohužel utkání nepřálo počasí, hrálo se za stálého větru a deště.

Do utkání jsme vstoupili mnohem lépe než náš soupeř. Od začátku se hrálo především v obranném pásmu hostí. Z úvodního tlaku jsme vytěžili první branku, kdy souhru první formace zakončil Vojta Jágr. Vstřelená branka nás uklidnila, dál se všechny tři formace tlačily před branku Buldoků. Druhou branku vstřelil Matyáš Jizba po nahrávce Vojty Jágra. A když už se hosté viděli v kabinách, zaúřadovala opět první lajna. Střelu Kovárníka dorazil do branky opět mladší z bratří Jizbů.

Ve druhé části hosté trochu přitvrdili hru a došlo na první vyloučení v utkání, jinak se obraz hry příliš nezměnil. V této části hry se skóre posunulo jen jednou. Míček putoval do brány po ose Suchánek, Kovárník, Jágr. Třetí pasáž byla nejzajímavější. Na hrací ploše se začalo jiskřit, hosté chtěli se zápasem ještě něco udělat. Naši hráči na tvrdou hru nereagovali a za katr tak chodili jen Buldoci. Pátou branku přidala Lucka Manhartová, jenž krásnou kličkou vykoupala brankáře. Za další minutu a půl jsme využili přesilovou hru, to na šestigólový rozdíl zvyšoval Pavel Hrdlička. Poslední branku utkání přidal Honza Janiurek. Závěr utkání vyšperkovala bitka hostujícího Machače s Dominikem Jizbou, i zde měl navrch domácí hráč. Po celé utkání měl náš tým převahu o čemž svědčí i poměr střel 41:9.

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

V tomto utkání šlo o naše povinné body. S výsledkem jsem spokojen, ale naše hra nebyla dle mých představ. Sice jsme měli celý zápas pod kontrolou, ale v určitých pasážích jsme hráli jen to co nám stačilo. Do takového utkání musíme dávat daleko větší nasazení, neodcházet od systému a být více soustředění celých 45 minut, a to nejen na place.

Fotogalerii od Pavlíny Šachové naleznete pod tímto odkazem.

  Tags: , , , , , ,