Junioři s loňským mistrem prohráli po nájezdech

Junioři 09.10.2019   Michal Pěch  Tomáš Laibl

Extraliga juniorů - 06.10.2019

5:4 ss
Elba DDM Ústí nad Labem (2:2;1:1;1:1 - 0:0) HC Kert Park Praha
Branky: 07:08 Magasanik David (Navarra Radim, Škurla Jan), 08:50 Magasanik David PP, 17:02 Gottfried Pavel (Škurla Jan) PP, 36:56 Gottfried Pavel (Stupka Martin, Magasanik David), 50:00 Magasanik David SN - 03:10 Hustoles Jakub (Laurinc Jakub, Suchánek Lukáš), 03:46 Suchánek Lukáš (Jágr Vojtěch), 19:38 Jizba Dominik (Jágr Vojtěch), 44:51 Suchánek Lukáš (Laurinc Jakub)
Sestava UNL: Toth Jakub (Tůma Jiří) - Bečvář Jan, Kastner Zbyšek, Maule Petr, Navarra Radim, Polata Ondřej, Stuchlý Tomáš - Belica Lukáš, Giesel Tomáš, Gottfried Pavel, Janáček Ivan, Krejčí Adam, Magasanik David, Stupka Martin, Škurla Jan, Zilcher Stanislav
Sestava KER: Šach Martin - Hrdlička Pavel, Charbuský František, Jizba Dominik, Kovárník Jakub, Laurinc Jakub, Šebek Jakub, Vrabec František - Hustoles Jakub, Jágr Vojtěch, Jizba Matyáš, Krbec Marek, Kubínová Lucie, Manhartová Lucie, Mikeš Ondřej, Sedlák Filip, Síla Marek, Suchánek Lukáš

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

Utkání v Ústí jsme začali výrazně lépe, než v sobotu doma s Hradcem, a již ve čtvrté minutě šli do vedení 2:0. Bohužel jsme si neodpustili opět naše hrubé chyby a do konce třetiny bylo srovnáno. Ve druhé i třetí části jsme museli dotahovat vždy jednobrankový náskok domácích, a to se nám povedlo, kdy jsme na konci utkání hráli přes dvě a půl minuty bez brankáře a srovnali devět sekund před koncem základní hrací doby. V nastavení jsme měli blíž k rozdílovému bodu a to hlavně nabídnutou přesilovou hrou, ale domácí gólman měl dobře postavené tyčky. V nájezdech jsme již neskórovali, a tak jsme na hřišti úřadujícího mistra brali pouze bod. Může nás mrzet ztracený náskok a hlavně neproměněné šance ve druhé třetině.