Junioři porazili v pražském derby Kovo 4:2

Junioři 06.11.2018   Zdeněk Strych  Pavlína Šachová

Extraliga juniorů - 04.11.2018

4:2
HC Kert Park Praha (1:0;0:1;3:1) TJ Kovo Praha
Branky: 14:56 Jágr Vojtěch (Patočková Barbora) SH, 33:52 Hrdlička Pavel (Suchánek Lukáš) PP, 37:44 Hrdlička Pavel (Jizba Dominik, Barták Daniel) PP, 42:03 Barták Daniel (Sedlák Filip) PP - 24:59 Kyclt Jonáš (Šteg Jakub) PP, 31:53 Školud Vojtěch (Pátek Jaroslav, Poljak Jan) PP
Sestava KER: Šach Martin (Jirsa Lukáš) - Havel Jakub, Herzigová Petra, Hrdlička Pavel, Charbuský František, Jizba Dominik, Suchánek Lukáš, Šebek Jakub - Barták Daniel, Hustoles Jakub, Jágr Vojtěch, Jizba Matyáš, Kolář Robin, Mika Martin, Mikeš Ondřej, Palová Tereza, Patočková Barbora, Sedlák Filip
Sestava KOV: Kužela Tomáš (Dub Denis) - Hejma Vojtěch, Kyclt Jonáš, Solar Ondřej, Šteg Jakub - Baško Martin, Diviš David, Kupf Matěj, Lachman David, Opolský Jakub, Pátek Jaroslav, Poljak Jan, Školud Vojtěch, Vaňura David

V neděli jsme si zahráli derby proti Kovu. Byl to nehezký zápas se spoustou vyloučení. Skóre vyloučených na 2 minuty bylo 10:12. V první třetině jako bychom zapomněli na včerejší zápas s Ústím a přizpůsobili se soupeři. Skóre otevřel 4 vteřiny před koncem první třetiny Vojta Jágr při našem oslabení. Soupeř srovnal výsledek v druhé třetině gólem při našem oslabení. Po druhé třetině byl tedy stav nerozhodný. Ve třetí třetině jsme dostali další gól při přesilovce soupeře 5 na 3, ale potom jsme otočili stav zápasu třemi brankami při naší početní výhodě. Druhou branku vstřelil po nahrávce Lukáše Suchánka Pavel Hrdlička od modré čáry a třetí branka byla jako přes „kopírák“ opět od modré čáry a Pavel Hrdlička po nahrávce Dominika Jizby. Konečnou podobu výsledku dal Dan Barták, kterému skvěle nahrál Filip Sedlák. Musím konstatovat, že to byly opravdu vybojované body.

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

Pro nás důležité tři body. Ještě v této sezoně odehrajeme s Kovem dvě utkání a doufám, že to bude hokejbal. Ten včerejší zápas o této hře nebyl, nechápu. Asi kdybych ty kluky trénoval, půjčil bych jim někdy na tréninku balonek. Nechápu, viděl jsem hodně, a to je den po boji.